1. Karolina Szostak – Ma wiele atutów

Reklama
1. miejsce w rankingu właścicielek najpiękniejszych naturalnych biustów / AKPA

Choć dziennikarka sportowa Karolina Szostak na wizji pracuje od ponad 10 lat, dopiero niedawno zrobiło się o niej naprawdę głośno. Szczególnie wśród mężczyzn. Ale nie tylko ze względu na zjawiskowy biust, który gwiazda coraz chętniej eksponuje na medialnych imprezach i w telewizji. Karolina rozpala męskie żądze także swoją urodą oraz godnym podziwu rozeznaniem w większości dyscyplin sportowych. Taka kobieta to dla wielu panów chodzący ideał. Bezapelacyjne miejsce 1.

2. Christina Hendricks – Biust godny pozazdroszczenia

2. miejsce w rankingu właścicielek najpiękniejszych naturalnych biustów / AP

Imponujący rozmiarem biust Christiny Hendricks (80 G!) stał się marzeniem wielu Brytyjek. To właśnie o piersi w takim kształcie i rozmiarze proszą chirurgów plastycznych mieszkanki Wysp. W 2010 roku zabieg powiększenia piersi wykonało ok. 9 tys. kobiet. Większość za wzór wybierała sobie zawartość dekoltu gwiazdy serialu „Mad Men”. Miejsce 2.

3. Katarzyna Niezgoda – Dekolt, jakich mało

3. miejsce w rankingu właścicielek najpiękniejszych naturalnych biustów / AKPA

Jeszcze niedawno ukochana Kammela Katarzyna Niezgoda pod luźnymi kreacjami skrzętnie chowała swoje piersi. Od niedawna – ku uciesze wielu panów – coraz chętniej eksponuje je, wkładając obciskające kreacje z wielkim dekoltem. Dzięki temu chyba większość już rozumie, dlaczego Tomasza Kammela jest tak zapatrzony w wybrankę swojego serca. Miejsce 3.

4. Dorota Wellman – Urok i seksapil

4. miejsce w rankingu właścicielek najpiękniejszych naturalnych biustów / AKPA

Dorota Wellman jest nie tylko jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu, ale też posiadaczką ponętnych kształtów, na których widok wzdychają miliony Polaków. Bo czy jest coś bardziej seksownego niż pewna swego seksapilu kobieta z pięknym biustem, inteligencją i poczuciem humoru? Miejsce 4. w rankingu.

5. Iga Wyrwał - nasza duma narodowa

5. miejsce w rankingu właścicielek najpiękniejszych naturalnych biustów / Media

Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych Polek na świecie. A wszystko za sprawą sesji zdjęciowych, w których Iga obnażała swoje piersi. Dzięki biustowi modelka znalazła się też na pierwszym miejscu rankingu „100 Sexiest Topless Babes 2008” magazynu „Nuts”. U nas miejsce 5.

6. Marta Grycan – Marzenie panów

6. miejsce w rankingu właścicielek najpiękniejszych naturalnych biustów / AKPA

Pisząc o posiadaczkach najpiękniejszych biustów, nie można zapomnieć o najsławniejszej obecnie celebrytce Marcie Grycan. Za sprawą drogich kreacji, bujnych krągłości i uwielbieniu własnego ciała Grycan jest na językach całej Polski. A niejeden pan zapewne marzy o spotkaniu się z nią. Miejsce 6.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Aneta Zając znowu nie miała szczęścia!