Były takie czasy, kiedy nie potrafiłam dobrze robić makijażu. Potem zrozumiałam jak wiele można wyrazić poprzez make up i nauczyłam się tego – takie wyznanie poczyniła Maja Sablewska.

Menedżęrka i jurorka podkreśliła, jak wielką bronią w rękach kobiety jest umiejętnie wykonany makijaż. Makijaż może zmienić wszystko, a ja jestem na to najlepszym przykładem – powiedziała w rozmowie z agencją PAP Life, dając przykład dużej dawki samokrytyki.

Reklama

Trwa ładowanie wpisu

Rockowy pazur i subtelne muśnięcia

Znana z rockowego stylu gwiazda podobne upodobania zdradza również w dziedzinie wizażu. Rockowy „pazur” przeplata jednak z subtelniejszymi akcentami, które coraz częściej pojawiają się również w jej modowych stylizacjach.

Czasami odczuwam potrzebę, żeby mój nastrój wyrażał mocny, rock'n'rollowy makijaż, innym razem zastosuję delikatny, muśnięty bronzerem make up. Taki makijaż wydaje się prosty, ale to tylko pozory, ponieważ wymaga dużo precyzji. Ja wciąż go udoskonalam – opowiada jurorka.

Sablewska specjalistą od stylu życia?

Reklama

Teraz Sablewska swoja wiedzą odnośnie makijaży i stylizacji chce dzielić się z innymi – za pośrednictwem swojego bloga i współpracy z jedną z kosmetycznych marek. Uczymy, jak za pomocą makijażu, stylu, wyrażać siebie. Moją misją jest to, żeby na naszych ulicach przybywało koloru i wolności. Żeby ulice zamieniły się w wybiegi mody, bez ograniczeń wynikających z rozmiaru czy wieku chodzących po nich ludzi - opowiada.

Ale porady dotyczące mody i urody to nie koniec ambicji Sablewskiej. Była menedżerka i jurorka będzie doradzać również w dziedzinie stylu życia i kreowania wizerunku. Zdecydowałam przyjąć propozycje napisania poradników, żeby podzielić się z ludźmi moim doświadczeniem właśnie w dziedzinie wizerunku i zdrowego odżywiania - powiedziała w wywiadzie.