Choć Demi Moore przeżywa właśnie załamanie nerwowe spowodowane rozstaniem z Ashtonem Kutcherem, na zdjęciach z kampanii reklamowej wygląda kwitnąco. Nie ma śladu po stresach i zaburzeniach odżywiania, a skóra prawie 50-letniej gwiazdy jest nieprawdopodobnie gładka. W mediach pojawiły się nawet głosy, że postać z reklamy w ogóle nie przypomina Demi Moore.

Reklama

Na wszystkich innych zdjęciach gwiazdy wyraźnie widać, że choć czas jest dla niej łaskawy, na jej twarzy nie brakuje zmarszczek mimicznych. Widać też skutki intensywnego opalania.

AP

To nie pierwszy raz, gdy graficy komputerowi "poprawili" urodę Demi Moore. W 2009 roku na okładce magazynu "W" pojawiła się w sukience Balmaina, ale jej ciało dziwnie przypominało sylwetkę znanej polskiej modelki Anji Rubik, która tę samą sukienkę prezentowała wcześniej na wybiegu.

Internauci złośliwie żartują, że Demi Moore nie tylko wybiera coraz młodszych partnerów (Ashton Kutcher był od niej o 15 lat młodszy), ale także z roku na rok wygląda coraz młodziej, a zatem jest na najlepszej drodze do wiecznej młodości.

ZOBACZ ZDJĘCIA!