Czubaszek o aborcji i Cejrowskim: Gdyby mi się trafił taki synek...

| Aktualizacja:

„Porażką było zajście w ciążę, a nie jej usunięcie” – powiedziała w programie "Raz lepiej, raz gorzej" w stacji TTV Maria Czubaszek. W rozmowie z Moniką Richardson i Pawłem Lorochem pisarka po raz kolejny poruszyła temat aborcji.

wróć do artykułu
  • ~ot_co
    (2012-03-21 17:32)
    Ale z was chamidła.
  • ~Pani Czubaszek tak wybrała
    (2012-03-22 08:40)
    Dawniej kobiety miały możliwość stosować przerywanie ciąży tą metodą i ile rodziło się dzieci!, jaki był przyrost naturalny!, ile państwo miało problemów społecznych z tego powodu. Gdyby nie było dostępne przerywanie ciąży to ile byłoby prawdopodobnie dzisiaj nędzy?, ile razy więcej? Co te zasr..ane państwo obecnie by zrobiło? co by zrobił kler, co by zrobiły te organizacje przeciwaborcyjne? w pomocy tej żebraczej społeczności? NIC! tak jak nic nie robią dzisiaj! Pie..przą się w prezerwach, bo dzieci nie chcą, kościół namawia do potomstwa, a pracy nie ma. Ogólny strach przed nędzą z powodu braku pracy i nędzy. Państwo w rozwoju naszej populacji jest wielkim dziadem i nieudacznikiem nie potrafiącym stymulować rozwoju społecznego aby rodziły się dzieci. Dziadostwo, dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo!

    Kiedyś budowano tysiąc szkół na tysiąclecie dzisiaj są zamknięte!

    Ci co tak protestują i krytykują Panią Czubaszek, niech zdejmują prezerwatywy itp gadżety i niech zaczną się tak ru..chać aby z tego były dzieci. Kler będzie szczęśliwy. A ile dzieci ma Cejrowski? ale musiałaby usunąć jego partnerka gdyby nie było antykoncepcji?
    To może znowu zaczną otwierać szkoły.
  • ~lewak
    (2012-03-22 09:04)
    szkoda, że nie zrobiła pani tego, mimo,że nigdy nie rodziłaś !!!
  • ~zniesmaczony
    (2012-03-22 09:01)
    i słusznie powinna wisieć za 2 zabójstwa
  • ~andy
    (2012-03-22 08:56)
    trzeba tylko się pomodlić za p. Czubaszek...-nie mieści się w głowie szczycenie się się takimi czynami i komentowanie tego tak jak wylanie do zlewu zimnej herbaty- a robienie z NIEJ bohatreki przez media i POchwały POd jej adresem są OBRZYDLIWE...!!!
  • ~sumienie
    (2012-03-22 08:50)
    ~anormalna 50+2012-03-22 08:30

    sama w młodości wyskrobałam wspaniałego syna. Nie urodziłam,gdy byłam na to gotowa.Teraz mam parę bachorów-owoców miłości.Całkowicie zgadzam się z Panią Marią że lepiej być zimną suką niż matką polką-idiotką.
  • ~toja
    (2012-03-22 08:46)
    A mnie się komentarz Pani Marii a propos WC bardzo podoba.
  • ~Juliusz
    (2012-03-22 08:45)
    Wasze opinie tylko potwierdzają fakt, iż religia doszczętnie Wam mózg sproszkowała. Kościół sprzeciwia się aborcji, broni prawa do życia, a o wsparciu biednych dzieci w domach dziecka nawet nie pomyśli, bo woli rozbudowywać swoje świątynie. Tutaj gdzie nie spojrzysz to na jednej ulicy po 3-4 kościoły...
  • ~marmara
    (2012-03-22 08:42)
    A może by Ci się trafił inny lub inna! Ale tego się już nie dowiesz!
  • ~ministra sporta
    (2012-03-22 08:34)
    jest mi po prostu wstyd ta baba nie ma żadnych hamulców moralnych. Jedynie dobrze że nie przdłużyła tego swojego "rodu"
  • ~cyt
    (2012-03-22 09:11)
    Brawo pan Czubaszek. Celna riposta w stosunku do Cejrowskiego. Cejrowski kocha tylko siebie. Mieć takiego gada (sam nazywa ludzi padalcami) w rodzinie to znaczy nie mieć rodziny. I słusznie postąpili matka i ojciec wysyłając go na antypody.
  • ~cestus
    (2012-03-22 08:47)
    redakcjo sciag teee tapeete patrzec sie nie da
  • ~normalna 50+
    (2012-03-22 08:30)
    sama w młodości wyskrobałam parę bachorów-owoców miłości.Urodziłam,gdy byłam na to gotowa.Teraz mam wspaniałego syna i kochane wnuki.Całkowicie zgadzam się z Panią Marią że lepiej być zimną suką niż matką polką-idiotką.
  • ~Stary koles
    (2012-03-22 08:24)
    Stara baba, przestańcie ciągle pokazywać te babę.To se robi na wymioty,poco ona nam ?
  • ~EURO
    (2012-03-22 08:28)
    Pan Cejrowski ma szczęście,że nie miał takiej " du...j" matki!
    Do mah1: ładnie napisałeś/łaś. Poazdrawiam!!!
  • ~gość
    (2012-03-22 08:22)
    Pani Czubaszek jak zawsze doskonała.!
  • ~smakosz
    (2012-03-22 08:21)
    Cejrowski zajmij się PEPSI a zobaczysz co dalej.
  • ~Waldemar
    (2012-03-22 08:22)
    Bardzo się cieszę, że moja Mama była normalną, kochającą Kobietą. A ewentualne dzieci takiej "mamy" cieszą się, że nie miały z tą kobieciną nic do czynienia. Jakże smutną ona ma starość, że jest tak zgorzkniała. Po prostu żal mi tej osoby.
  • ~Ciupaszek
    (2012-03-22 09:08)
    A wyśta som wszystkie głupie a ja przy niej ! Marrrysiu, to Marrysia jest chłopem ?! Ja Marrysi dam kostkę cukru, tylko niech Marrysia już więcej nie piepszy ! Haj !!!
  • ~aborcja czubaszek
    (2012-03-22 09:17)
    na miejscu mamusi tej zacnej ropuchy nie dopuscil bym do jej urodzenia.

Może zainteresować Cię też: