1. Katarzyna Zielińska - Królowa eventów

Reklama
Kapif

Gwiazda „Barw szczęścia” wzięła sobie do serca regułę rządzącą w show-biznesie: żeby być, trzeba bywać. Kasia Zielińska stara się więc nie opuszczać żadnej imprezy, na którą dostaje zaproszenie. A tych ma bez liku. Odkąd aktorka zmieniła image, jest prawdziwą ozdobą salonów i niemal już stałym ich elementem. W zaledwie dwa miesiące gwiazda pojawiła się aż na 10 bankietach. Miejsce 1.

2. Aleksandra Kisio – Nie da o sobie zapomnieć

AKPA

Jeszcze niedawno Olę mogliśmy oglądać w serialu „Prosto w serce” i w „Tańcu z gwiazdami”. Ostatnio jednak Aleksandra Kisio nie ma zbyt wielu zobowiązań zawodowych. Aby nie wpaść w otchłań zapomnienia, Ola szturmuje polskie salony. Od stycznia była obecna na 8 imprezach, gdzie ochoczo pozowała do zdjęć. Miejsce 2.

3. Anna Samusionek – Lubi bywać

AKPA

Bez względu na to, czy Anna Samusionek ma dużo pracy, czy też nie, jest częstą bywalczynią salonów. Zazwyczaj Ania wybiera jednak imprezy związane z jej zawodem. W ciągu ośmiu tygodni Samusionek zaliczyła, podobnie jak Kisio, osiem imprez, tyle że cztery z nich to premiery filmowe. Miejsce 3.

4. Beata Tadla – Sposób na relaks

AKPA

Pomiędzy kolejnymi wydaniami programów informacyjnych, w których Beata Tadla mówi o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie, dziennikarka lubi brylować na czerwonym dywanie. Od stycznia gwiazda zaliczyła już 6 imprez. Czyżby w ten sposób Tadla odreagowywała stresy związane z rozwodem i z pracą zawodową? Miejsce 4.

5. Kaja Śródka – Korzysta ze sławy byłego

Michał Pieściuk / newspix.pl

Wydawać by się mogło, że po tym, jak Kaja Śródka rozstała się z Borysem Szycem, Polska o niej zapomni. Nic bardziej mylnego. Kaja na fali popularności swojego eksfaceta zaczęła być zapraszana na medialne imprezy. Oczywiście Kaja Śródka chętnie z nich korzysta. W styczniu i lutym swoją obecnością zaszczyciła pięć bankietów. Miejsce 5.

6. Edyta Herbuś – Kocha błyszczeć

AKPA

Oprócz grania „Klanie” Edyta Herbuś lubi zaznaczyć swoją obecność na salonach. Wprawdzie kiedyś celebrytka częściej chodziła na pokazy mody i otwarcia butików, ale i tak udało się jej dostać do grona lwic salonowych. Tak jak Kaja Śródka, Herbuś skorzystała z pięciu zaproszeń na imprezy. Szóste miejsce.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Agnieszka Dygant przegrała z głodem!