1. Edyta Górniak – Urzeka podwójnie

Reklama
Aleksander Majdański / newspix.pl

Jej największym atutem jest niepowtarzalny głos. Ale nie tylko to jest częstym tematem zagorzałych dyskusji fanów Edyty Górniak. Tak jak nie można odmówić jej wielkiego talentu, nie można też nie zauważyć, że jest posiadaczką jednych z najpiękniejszych i, mamy wrażenie, największych ust w polskim show-biznesie. Patrząc na nie, chcielibyśmy się w nie wpić. Bezapelacyjne miejsce 1 w naszym zestawieniu.

2. Doda – Chodzący seks

AKPA

Doda uchodzi za jedną z najseksowniejszych gwiazd. I nie ma się czemu dziwić. Ma świetną figurę,
jędrne piersi i silny charakter, który mężczyźni uwielbiają. Królowa posiada jeszcze jeden atut – niesamowite usta! I nie wnikamy w to, czy są sztuczne, czy też nie. Robią piorunujące wrażenie! Miejsce 2.

3. Maja Sablewska – Nowy uśmiech

Media

– Nie będę udawała, że ugryzła mnie osa. Tak, poprawiłam usta – wyznała niedawno Maja Sablewska. Dzięki zabiegowi, uśmiech Mai stał się bardziej widoczny. Ale niestety nie pomógł Sablewskiej w utrzymaniu fotela jurora w drugiej edycji „X Factor”. Miejsce 3.

4. Sonia Bohosiewicz – Całkiem odmieniona

Michał Pieściuk / newspix.pl

Sonia Bohosiewicz jest bohaterką jednej z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Po tym jak przyjęła rolę w filmie „Syberiada Polska”, aktorka schudła ponad 10 kilogramów. To starczyło, by Bohosiewicz z dziewczyny z sąsiedztwa zmieniała się w seksbombę. Ale nie tylko smukła sylwetka była tematem rozmów tysięcy Polaków. Również twarz gwiazdy nabrała innego wyglądu, a usta stały się bardziej jędrne i obszerne. Miejsce 4.

5. Agnieszka Szulim – Bardziej sexy

Michał Pieściuk / newspix.pl

Jeszcze kilka lat temu Agnieszce daleko było do świadomej swojego seksapilu kobiety. Bardziej przypominała grzeczną dziewczynkę. Dzięki pracy w telewizji prezenterka zaczęła jednak przykładać większą wagę do swojego wyglądu. Efekt? Agnieszka Szulim wygląda świetnie, a jej usta o kuszącym kształcie rozpalają męskie żądze. Miejsce 5.

Reklama

>>> CZYTAJ TAKŻE: Kasia Glinka dostała prezent od Reni Jusis. Jaki?