Lara Gessler, 22-letnia blondynka, absolwentka socjologii, dość niespodziewanie nawet dla samej siebie niedawno została współwłaścicielką kawiarni w warszawskiej Królikarni. Choć, jak mówi, "kuchnia sama z niej wyszła", zapewnia, że nie zamierza konkurować ze sławną mamą. W rozmowie z magazynem "Viva!" Lara Gessler przyznaje, że nie lubi życia na świeczniku, które z jej matki zrobiło celebrytkę. Dodaje też, że nie byłaby w stanie pracować w tylu miejscach na raz.

Reklama

Magda Gessler, restauratorka, prowadząca program "Kuchenne rewolucje" w TVN, zapewnia, że jej córka jest jej największą przyjaciółką, przed którą może się otworzyć. Choć w przeszłości bywało różnie między nimi. "Myślę, że dopiero teraz zaczęła mnie doceniać, chociaż zostawiłam jej ojca" - mówi w rozmowie z magazynem. Wyznaje też, że obawiała się, jak jej córka poradzi sobie w życiu. Jak zapewnia - bezpodstawnie. "To ja bardziej się pogubiłam w życiu, schrzaniłam wiele rzeczy" - mówi szczerze.

Słynna w całej Polsce restauratorka ma świadomość, że nie była dla swoich dzieci matką na wyciągnięcie ręki. "Nie starczyło mi zdrowego rozsądku, że są ważniejsze rzeczy od pracy czy kariery" - przyznaje. Na szczęście - jak dodaje - dzieci uczą ją na nowo szacunku do siebie. "Zyskałam akceptację dzieci, to jest uczucie" - cieszy się Magda Gessler.