To był jeden z najkrótszych romansów na królewskim dworze i z pewnością nie zakończył się z taką pompą jak sformalizowanie związku Kate i Williama, ale Florence Brudenell Bruce i tak wie, jak wykorzystać swoje "5 minut" u boku księcia Harry'ego. Blondwłosa piękność z Fulham podpisała właśnie kolejny kontrakt i będzie reklamować Brora - luksusową angielską markę.

Reklama

"Flee" - bo tak o pannie Bruce mówią jej przyjaciele - stała się niezwykle pożądaną ozdobą świata mody. 25-latka wystąpiła już w kampaniach reklamowych marek John Lewis, Knickerbox i Adidas. Teraz do swojego portfolio dopisać może Brora. Florence wzięła udział w kampanii kolekcji i na sezon zimowy i świąteczny.

Na pierwszych opublikowanych z sesji zdjęciach dziewczyna pozuje w ciepłych legginsach, grubych różowych podkolanówkach i różowej bluzce. Na innych opatulona jest w kaszmirowe szale i kolorowe dzianiny.

"Wygląda wspaniale w naszej zimowej kolekcji" - powiedziała o modelce Victoria Stapleton, założycielka i dyrektor kreatywna marki Brora.

Florence Brudenell Bruce spotykała się z księciem Harrym między czerwcem a sierpniem tego roku.