Na plotkarskich portalach pojawiają się doniesienie, jakoby Beyonce miała udawać ciążę. Zdaniem wielu osób, już podczas pamiętnej gali MTV, gdzie artystka obwieściła światu radosną nowinę, jej brzuch był znacznie większy niż wskazywałby na to okres ciąży i późniejsze zdjęcia artystki robione przez paparazzich. Wówczas twierdzono, że piosenkarka założyła atrapę, żeby nikt nie miał wątpliwości, że naprawdę jest w ciąży.

Reklama

Teraz jednak, w internecie pojawiają się filmiki z zapisem ostatniego wywiadu, jakiego piosenkarka udzieliła jednej z amerykańskich stacji. Zbliżenia pokazują, że w trakcie, gdy Beyonce siada na fotelu, jej brzuch ulega nienaturalnemu spłaszczeniu. Wiele osób dopatruje się w tym potwierdzenia tezy, jakoby artystka nie była w ciąży.

Dlaczego Beyonce miałaby udawać, że jest w ciąży. Niektóre media twierdzą, że artystka wynajęła surogatkę, która ma urodzić jej dziecko. Zwolennikom tej spisowej teorii nie przeszkadza nawet fakt, że Beyonce została sfotografowana z ciążowym brzuchem w bikini na jednej z chorwackich plaż, gdzie odpoczywała ze swoim mężem Jayem Z.

Oto jeden z wielu filmików, jakie pojawiły się na portalu YouTube, które mają być dowodem na to, że podczas telewizyjnego wywiadu Beyonce miała sztuczny brzuch. Jak sądzicie, czy artystka naprawdę udaje ciążę?

http://youtu.be/ZqYIsTNl4mM