30-letnia piosenkarka ogłosiła te wieści podczas australijskiego programu telewizyjnego "Sunday Night". - Ciąża zmieniła moje życie. Jestem z moim mężem już od 10 lat, odkąd miałam 20 lat. Czuję, że teraz nadszedł na to odpowiedni czas i jestem bardzo wdzięczna, że Bóg zesłał mi największy dar, jaki może sobie wyobrazić człowiek - oznajmiła gwiazda.

Reklama

Beyonce i Jay-Z (wł. Shawn Carter) wzięli ślub w 2008 roku. Teraz gwiazda przyznaje, że świadomie odkładała plany macierzyńskie. - Myślę, że w moim życiu zrobiłam wiele dla siebie i wiem, kim jestem. Z niczym się nie spieszyłam. Jeśli można powiedzieć, że kiedykolwiek jest odpowiedni moment na dziecko, to nadszedł on właśnie teraz. Jestem taka szczęśliwa - wyznała artystka.

Zanim Beyonce zaszła w ciążę, zdecydowała się na rok przerwy w karierze, by na spokojnie przeanalizować swoje życie. - Czułam się trochę przytłoczona. Byłam tak jakby bez czucia, zupełnie zagubiona - wyjaśniła gwiazda. - Nigdy nie myślałam, że mogę potrzebować roku przerwy. Nie wiedziałam nawet jak zrobić sobie taki urlop. Pieczę nad moją karierą przez lata sprawował mój tata. Odseparowanie od niego było dla mnie ogromną zmianą. To było na początku przerażające, ale bardzo mnie wzmocniło - dodała autorka hitu "Best Thing I Never Had".