1. Grażyna Torbicka – Urodę daje szczęście
Jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek od wielu lat wygląda tak samo pięknie. I jak się okazuje, 52-letnia Grażyna Torbicka nie zawdzięcza tego żadnym zabiegom upiększającym ani interwencji chirurgów plastycznych. Jaki jest więc sekret jej wspaniałego wyglądu? – Nie mam żadnego sekretu, no, może poza jednym, który zdradziła mi moja mama: optymistyczny stosunek do życia – wyznała w wywiadzie. Miejsce 1.

Reklama

2. Halle Berry – Sport to zdrowie
Sport i zdrowa dieta są najlepszą receptą na zachowanie urody. Halle Berry, która nie zmienia się od lat, jest tego najlepszym przykładem. Hollywoodzka piękność pięć razy w tygodniu odwiedza siłownię. Poza tym trenuje kick boxing, biega po schodach i je pięć posiłków dziennie. I w ogóle nie widać, że ma 45 lat. 2. miejsce w zestawieniu.

3. Grażyna Wolszczak – Wiecznie młoda
Wydaje się, że czas zatrzymał się dla 53-letniej Grażyny Wolszczak. Promiennej cery i świetnej figury pozazdrościć jej może niejedna młodsza kobieta. Ale zamiast zazdrościć aktorce wyglądu, wystarczy korzystać z jej porad dotyczących dbania o urodę. Zamiast mleka krowiego Wolszczak pije kozie, nie używa cukru, ćwiczy jogę, codziennie stosuje kremy: pod oczy, na dzień i na noc. Poza tym raz w miesiącu odwiedza gabinet kosmetyczny. I jak widać, to skutkuje. Miejsce 3.

4. Danuta Stenka – Wciąż zachwyca
Choć nigdy nie stawiałam na urodę, to jest mi jednak przykro, że odchodzi – wyznała w wywiadzie Danuta Stenka. Gwiazda jednak nie musi przejmować się upływem czasu, bo od kilku lat wygląda niemal tak samo i wciąż jest w czołówce najpiękniejszych aktorek w Polsce. Aż trudno uwierzyć, że Stenka 10 października kończy 50 lat. Miejsce 4.

5. Demi Moore – Uroda pełna tajemnic
Zastrzyki z botoksu i kolagenu, odsysanie tłuszczu na biodrach, brzuchu i udach, chemiczny piling twarzy, chirurgia kolan i powiększenie, a później zmniejszenie piersi. Podobno Demi Moore na zabiegi, którym poddaje się od lat, wydaje miliony dolarów. Niedawno 49-letnia gwiazda zaprzeczyła, jakoby poddawała się jakiejkolwiek operacji. Co więc robi, że tak świetnie wygląda? Pozostaje to tajemnicą. Ale Moore i tak ląduje na 5. miejscu.

6. Madonna – Wypowiedziała wojnę starzeniu się
Madonna chyba niczego nie boi się tak, jak starości. Robi więc wszystko, by jak najdłużej zachować kondycję
i młody wygląd. Wizyty na siłowni i operacje plastyczne są wpisane w jej codzienność. I choć efekty są zaskakujące, 53-letnia Madonna nie wygląda tak dobrze, jak reszta gwiazd z naszego rankingu. Ostatnie miejsce.

Newspix
Newspix
Michał Pieściuk / newspix.pl
Newspix
Newspix
AP / Joel Ryan