"Przede wszystkim pani Joanna jest za niska na modelkę!" - zdecydowanie twierdzi właścicielka agencji modelek Joost, Monika Guzińska.

Reklama

"Pani Joanna Krupa nie zna świata modelingu!" - zdecydowanie twierdzi od lat pracująca w branży modelingu Monika Guzińska, która także przyłączyła się do protestu przeciw dyskryminującemu i niewłaściwemu traktowaniu uczestniczek programu TVN "Top Model" razem z pełnomocniczką rządu do spraw równego traktowania, minister Elżbietą Radziszewską. Na specjalnie zwołaną w tej sprawie konferencję prasową przyprowadziła nawet swoją podopieczną modelkę, Karolinę Pytlos, która nie dostała się do drugiej edycji "Top Model".

Na koniec Monika Guzińska wbija wręcz gwóźdź do trumny w karierze Dżoany jako modelki, mówiąc:

"To jest pani z Playboya, CKM-u i podobnych czasopism, a to nie ma nic wspólnego ze światem fashion, mody, projektantów... Poza tym pani Krupa jest za niska po prostu!"

Michał Pieściuk / newspix.pl

A więc szok! Nasze amerykańskie objawienie spotyka się z taką krytyką w kraju przodków! Czy jest to uzasadnione, czy też jest to typowa polska zawiść?

Na koniec przytoczmy także słowa właścicielki agencji modelek, która twierdzi, że całe jury drugiej edycji "Top Model" to nie są osoby na właściwym miejscu.

A może jest to zakamuflowana reklama "Top Model"?

Marcin Gadomski / newspix.pl

>>>Czytaj także: Obsceniczne zachowanie młodego Koterskiego. Łapie za ...