Zapytana o to, czy planuje ponownie wyjść za mąż, 36-letnia Eva Longoria odparła: "Nie wiem. Nie jestem nastawiona do tego negatywnie, ale też się nad tym nie zastanawiam. Zapytajcie kobietę po rozwodzie czy weźmie jeszcze ślub, a nie otrzymacie szczerej odpowiedzi".

Longoria i Tony Parker rozwiedli się w aurze doniesień o jego zdradach w styczniu tego roku. Para była małżeństwem trzy lata. Aktorka ma na swoim koncie jeszcze jedno nieudane małżeństwo: w latach 2002-2004 była żoną aktora oper mydlanych, Tylera Christophera. Obecnie gwiazda spotyka się z 25-letnim piosenkarzem i aktorem Eduardo Cruzem, bratem słynnej aktorki Penelope Cruz.

Gwiazda znana z roli przebiegłej Gabrieli Solis w "Gotowych na wszystko" ma też swoje zdanie na temat zaręczyn. "Nie wierzę w długie zaręczyny. Ludzie myślą, że to po prostu kolejny krok. To nie jest tak. Zaręczyny powinny być okresem przygotowań do ślubu" - oznajmiła wcześniej gwiazda. "Wielu facetów oświadcza się, by zyskać na czasie. Jeśli ja miałabym być zaręczona, to powiedziałabym: 'OK. Bierzemy się do roboty'.