1. Maja Sablewska – Cudowna przemiana
Na przestrzeni lat Sablewska zmieniła się nie do poznania. I nie chodzi tylko o włosy, zęby czy styl ubierania. Twarz Mai wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś! Maja Sablewska zapewnia, że to wszystko dzięki zdrowej diecie. Dzięki niej wygląda tak pięknie, że – jak sama zapewniła niedawno – ludzie w Los Angeles zaczepiali ją na ulicy. Proponowali role w filmach i chcieli malować jej portrety. Jak widać, nie tylko atrakcyjność, ale i samoocena Mai wzrosła. Miejsce 1.

Reklama
AKPA

2. Katarzyna Zielińska – Całkiem nowa Kasia
Kiedy patrzymy na zdjęcia aktorki sprzed kilku lat, aż trudno nam uwierzyć, że Kasia Zielińska tak bardzo się zmieniła. Gwiazda zrzuciła zbędne kilogramy, a to, co dotychczas było niegustowne i mało atrakcyjne, zniknęło. Świetnie dopasowana fryzura, delikatne makijaże i modne, kobiece kreacje zmieniły Zielińską nie do poznania. Katarzyna ląduje na 2. miejscu w naszym zestawieniu.

Czytaj dalej...

>>> Czytaj także: Ibisz się zestarzał! Zrobił to dla...
3. Sylwia Gliwa – Odmieniona
Z rudowłosej dziewczyny idealnie wpasowującej się w wiejskie klimaty Sylwia Gliwa zmieniła się w lwicę dumnie i z pełną gracją stąpającą po czerwonym dywanie. Niestety, panowie, którzy chcieliby zawalczyć o serce pięknej aktorki, muszą obejść się smakiem. Gwiazda niedawno wyszła za mąż. Miejsce 3.

PAP/EPA


4. Katarzyna Cichopek – Klasa przyszła z wiekiem

Na początku kariery Kasia nie wyróżniała się spośród rówieśniczek. Ot, zwykła dziewczyna z sąsiedztwa. Długie lata pracy w show-biznesie sprawiły, że z podlotka Kasia Cichopek zmieniła się w stylową kobietę. Choć i tak wciąż dopatrzyć się można w niej dziewczyny sprzed lat. Miejsce 4.

AKPA

Czytaj dalej...

>>> Czytaj także: Ibisz się zestarzał! Zrobił to dla...5. Małgorzata Socha – Kosmetyczne zmiany
Małgosia Socha od zawsze zachwycała urodą. Ale do tego, by zostać ideałem dla wielu panów, brakowało jednego małego zabiegu... Okiełznania krzaczastych brwi. Od kiedy Socha się ich pozbyła, naszym zdaniem, nie ma w niej nic, do czego można byłoby się przyczepić. Miejsce 5.

AKPA


6. Weronika Książkiewicz – Więcej seksapilu
Typowo słowiańska fizyczność Weroniki od lat przyprawia wielu panów o szybsze bicie serca. Książkiewicz już na początku kariery zyskała miano jednej z najseksowniejszych aktorek w Polsce. Dzięki zmianie fryzury, która dodała jej charakteru, Weronika Książkiewicz stała się według nas chodzącym wulkanem seksu. Miejsce 6.

AKPA

>>> Czytaj także: Ibisz się zestarzał! Zrobił to dla...