Nowym wybrankiem artystki jest ponoć aktor Taylor Kinney, który wystąpił u boku Gagi w jej ostatnim teledysku "You and I". RadarOnline powołując się na anonimowe źródło informuje, że uczucie tych dwojga rozwinęło się właśnie na planie klipu i typowo zawodowa z początku relacja przerodziła się w coś poważniejszego.

Reklama
AP / MARY ALTAFFER

Informatorzy portalu zapewniają, że Lady Gaga wraz ze swoim nowym partnerem nie kryją wzajemnego uczucia, chętnie spędzają razem czas i nie szczędzą sobie wzajemnych czułości.

Lady Gaga w maju rozstała się ze swoim wcześniejszym partnerem Luciem Carlem. W wielu wywiadach artystka zapewniała wówczas, że Luc był jej prawdziwą miłością i nikogo nigdy nie kochała tak jak jego. Czy nowemu mężczyźnie uda się równie mocno zawładnąć sercem piosenkarki?

Wiele plotkarskich mediów nie wróży jednak parze świetlanej przyszłości. Podejrzewa się bowiem, że początkujący i zupełnie nieznany w świecie filmu aktor chce jednie zaist u boku mega gwiazdy jaką bez wątpienia jest Gaga.

Jak potoczy się znajomość Lady Gagi i Taylora Kinneya przekonamy się niebawem. Tymczasem możemy ocenić, czy ładna z nich para?

AP