Choć wydawać by się mogło, że Lady Gadze niebawem wyczerpią się pomysły na zaskakujące stroje, artystka wciąż potrafi być w tej kwestii zadziwiająco kreatywna. Były już telefony na głowie, buty na niebotycznych platformach i najbardziej kontrowersyjna z dotychczasowych kreacji, sukienka z surowego mięsa. Jak podaje portal DailyMail, tym razem pomysłowa piosenkarka postanowiła stworzyć ubranie, które byłoby ukłonem w stronę jej wiernych fanów.

Reklama

Lady Gaga bardzo często powtarza, że bez swoich fanów, których nazywa Litlle Monsters (ang. małe potwory) na pewno nie zaszłaby tak daleko. Dlatego też piosenkarka postanowiła poprosić ich o przesłanie swoich zdjęć, które następnie, odpowiednio wyselekcjonowane, trafiły na jej sukienkę.

Cała akcja jest częścią kampanii MAC Viva Glam, która sprzedając specjalne linie kosmetyków, wspiera walkę z AIDS. "Zawsze uwielbiałam kampanie Viva Glam i podziwiałam je za niezwykłe połączenie mody i stylu życia oraz łączenie ludzi w celu pomocy innym i promować ostrożność, szczególnie teraz, kiedy skupiamy się na kobietach. Sądzę, że to świetny sposób na to, by mówić o zagrożeniu AIDS. Czuję się wyróżniona, że mogę w tym uczestniczyć." - wyznała piosenkarka cytowana przez DailyMail.

Oto filmik prezentujący zjawiskową kreację Lady Gagi:

http://youtu.be/7NChgRguq2Q

Reklama