Aktorka spotka się również z polską reprezentantką - Rozalią Mancewicz, Miss Polonia 2010.

Reklama

Kreacje Małgorzaty Kożuchowskiej są owiane tajemnicą, jedyne, co możemy zdradzić, to to, że przygotowują je świetni, polscy projektanci.

Pierwsza w Polsce ambasadorka marki BioSilk została zaproszona przez Farouka Shami na wybory Miss Universe, które odbędą się już 12 września w Brazylii. Firma Farouk Systems USA, producent marki BioSilk już od kilku lat sponsoruje wybory i dba o fryzury uczestniczek.

Małgorzata Kożuchowska jest pierwszą w Polsce i na świecie ambasadorką marki BioSilk, która została zaproszona na finały wyborów Miss Universe.

Małgorzata Kożuchowska już 9 września uda się w podróż do słonecznej Brazylii, gdzie jako gość honorowy zasiądzie obok Farouka Shami, założyciela firmy Farouk Systems USA. Małgorzata Kożuchowska spędzi w Sao Paulo kilka dni. Spotka się również z Donaldem Trumpem, amerykańskim miliarderem i organizatorem finałów Miss Universe.

Aktorka spotka się z uczestniczkami wyborów, w tym również z polską reprezentantką - Rozalią Mancewicz, Miss Polonia 2010. Panie spotkały się już podczas pokazu Farouk Hair Show w kwietniu br., gdzie Rozalia występowała jako modelka.