O ciąży znanej serialowej aktorki pisze "Fakt":

Reklama

"Pierwsze nieśmiałe wiadomości o tym, jakoby aktorka spodziewała się dziecka, zaczęły przedostawać się na światło dzienne już kilka tygodni temu. Wtedy jednak menedżerka gwiazdy Małgorzata Matuszewska w rozmowie z Faktem stanowczo zaprzeczyła tej informacji, twierdząc, że to tylko plotka.

Kapif

Jak jednak dowiedział się Fakt, Glinka naprawdę jest w stanie błogosławionym! I to już od ponad trzech miesięcy. Choć aktorka i jej mąż, biznesmen Przemek Gołdon, na razie nie chcą komentować tej wspaniałej nowiny, znajomi pary zapewniają, że obydwoje są bardzo szczęśliwi i już nie mogą się doczekać momentu, kiedy maluch przyjdzie na świat.

Kapif

Traf chciał, że Glinka ostatnio wzięła udział w castingach do filmu „Ciężarówki”, w którym miałaby zagrać ciężarną kobietę. Jeśli producenci zdecydują się ją zatrudnić, to nie będzie jej potrzebna dodatkowa charakteryzacja. Nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy aktorka zrezygnuje z serialu TVP 2 „Barwy szczęścia”, w którym wciela się w jedną z głównych ról. Rodzicom serdecznie gratulujemy!"

>>> Czytaj także: Kulisy "Tańca z gwiazdami": Pot, znój i łzy