Aby spełnić wymogi twórców obrazu, i tak szczupła Mila musiała zrzucić dodatkowe 9 kilogramów. Aktorka twierdzi, że była zdumiona tym, jak bardo jej ciało było podatne na zmiany. "Chyba nigdy nie byłam świadoma, do czego zdolne jest ludzkie ciało. Wierzę w ciężką pracę, samodyscyplinę i w poczucie własnej wartości."

Reklama

Kunis twierdzi, że każdy może wyglądać pięknie i czuć się dobrze we własnym ciele, wystarczy tylko nad tym pracować. "Ja jestem ogromnym łakomczuchem, uwielbiam jeść. Ale kiedy ludzie mówią "ja nie mogę schudnąć" - odpowiadam- możesz. Twoje ciało może wszystko, wystarczy, że Ty naprawdę chcesz to zrobić."

Piękna aktorka wyznała także, że całe zamieszanie wokół jej urody nieco ją zaskakuje ale ona sama nie przywiązuje do tego zbyt dużej wagi.

A jak młoda gwiazdka radzi sobie z trudami popularności i trudnym dla kobiety poruszaniem się po meandrach show biznesie? Kunis zdradziła, że jej receptą jest pozytywne nastawienie. "Ludzie spotykają się z odrzuceniem każdego dnia. Zwykle jest ono oparte na subiektywnych opiniach na temat tego, kto jest dobrą aktorką a kto złą, kto jest piękny, a kto brzydki, kto szczupły i kto chudy. Więc po co się tym przejmować? Trzeba mieć pozytywne nastawienie, w przeciwnym razie okaże się, że znalazłeś się w bardzo mrocznym miejscu."

Reklama