W najnowszym numerze brytyjskiej edycji magazynu "Marie Claire" Parker opowiedziała o swoim małżeństwie, dzieciach oraz o łączeniu życia rodzinnego z obowiązkami zawodowymi. Aktorka od lat z powodzeniem realizuje się na planie i spełnia się jako oddana żona i kochająca matka.

Reklama

Sarah Jessica Parker w 1997 roku poślubiła aktora Mattew Brodericka i wraz z nim wychowuje trójkę dzieci, 8-letniego Jamesa Wilke oraz 2-letnie bliźniaki Tabithe and Marion. Dla wielu kobiet zaskoczeniem może okazać się fakt, że zdaniem aktorki sekretem na udane małżeństwo jest niezbyt częste dyskutowanie o nim:

"Nie rozmawiamy o naszym małżeństwie zbyt często, co prawdopodobnie jest dobrym rozwiązaniem. W naszym życiu jest wiele ważniejszych spraw niż roztrząsanie najmniejszego szczegółu dotyczącego naszego związku." - wyznała Parker w wywiadzie.

Jednocześnie aktorka przyznaje, że ważnym aspektem dla zachowania zdrowych relacji w rodzinie jest nierezygnowanie ze swoich ambicji. "Ja uwielbiam bycie aktorką. To wciąż jest najcięższa i najbardziej przerażająca rzecz jaką robię poza rodzicielstwem. Ale ja zawsze lubiłam być zajęta. Uwielbiam mieć różne możliwości i jeśli mogę rozplanować swój czas tak, żeby dzieci czuły się z tym dobrze i żebyśmy my czuli się z tym dobrze, to dlaczego miałabym z tego rezygnować."