Klasyczny, kobiecy, stonowany. Taki jest ostatnimi czasy styl Emmy Watson. Jednak na nowojorskiej premierze ostatniej części sagi o młodym czarodzieju gwiazda Harry’ego Pottera pojawiła się w bardziej wyrazistej kreacji.
Watson zaprezentowała strojną suknię w kolorze brązu i złota. Opięta gorsetowa góra podkreślała talię i zaokrąglenia bioder, a spódnica udrapowana z ciężkiej tkaniny spływała do samej ziemi.

Reklama
AP / Evan Agostini

Suknia pochodzi z kolekcji Bottega Veneta na sezon jesień-zima 2011. Stylizację Watson uzupełniły szpilki od Giuseppe Zanotti i biżuteria od Lorraine Schwarz. W charakterze kreacji utrzymany był też makijaż: bardzo mocny, łączący czerń i złote drobinki.

AP / Evan Agostini

Stylizacji nie sposób odmówić wyjątkowego i bardzo wyrazistego charakteru. Przyznała to zresztą sama gwiazda. W rozmowie z dziennikiem Daily Mail stwierdziła, że podczas londyńskiej premiery nowego filmu postawiła na klasykę, jednak w Nowym Jorku, który uważa za stolicę mody, chciała zaprezentować „coś ostrzejszego”. Czy jej się to udało?

AP / Evan Agostini