Emma Watson to niezwykle ambitna młoda gwiazda. Po osiągnięciu ogromnego sukcesu w świecie kina, aktorka planuje kontynuować studia na Oxfordzie i zamierza sprawdzić się w kolejnym zawodzie. Ponieważ do wszystkiego, czym się zajmuje podchodzi niezwykle profesjonalnie, również projektowanie traktuje z pełną powagą.

Reklama

Emma jakiś czas temu zaprojektowała linię t-shirtów a teraz zamierza stworzyć pełną kolekcję ubrań. Aktorka przygotowuje się do nowego wyzwania pobierając lekcje kroju i szycia, poznaje tajniki materiałoznawstwa i przegląda prace wielkich projektantów w poszukiwaniu inspiracji. Takie szkolenia mogą świadczyć o tym, że Watson nie traktuje projektowania jako chwilowego zajęcia i zamierza poświęcić się tej sztuce w równym stopniu jak aktorstwie.

Patrząc na to, jakim sukcesem kończyły się dotychczasowe przedsięwzięcia Emmy Watson można przypuszczać, że również w świecie mody gwiazdka poradzi sobie świetnie. Pytanie tylko, czy Emma, zajmując się tyloma rzeczami na raz, zdoła utrzymać wysoki poziom we wszystkim co robi?