Księżna Catherine czy Sarah Jessica Parker? Już samo porównanie świeżo upieczonej księżnej do wieloletniej ikony stylu jest wyróżnieniem i dobrze rokuje na przyszłość. Małżonka księcia Williama zbiera ostatnio dobre recenzje swoimi stylizacjami. Jednym ze szczególnie chwalonych wyborów księżnej była marynarska kreacja od Alexandra McQueena, zaprezentowana podczas podróży po Kanadzie.

Reklama

Jak się jednak okazuje, wybranka księcia nie była pierwszą znaną kobietą, która postawiła na tę kreację. Wcześniej zrobiła to ikona stylu, gwiazda „Seksu w wielkim mieście” - Sarah Jessica Parker. Jak zauważył serwis Plejada, Parker sięgnęła po suknię McQueena aż cztery lata wcześniej – w 2006 roku, podczas odsłonięcia gwiazdy męża Matthew Brodericka na słynnej Walk of Fame w Hollywood.

Na szczęście kreacje nie są identyczne, lecz są swoim kolorystycznym negatywem. Obie stylizacje różnił też dobór dodatków: księżna Catherine postawiła na subtelne dodatki idealnie wpasowujące się w stylistykę sukni: granatowe szpilki i skromne kolczyki. Sarah Jessica Parker wybrała odważniejszą stylizację: do granatowego stroju dobrała czerwone szpilki z kwietnymi pomponami.

Która ze stylizacji bardziej Wam się podoba?

AP / Robert F. Bukaty
AP / NICK UT