Natalia Kukulska należy do grona gwiazd, które bardzo chętnie eksperymentują z modą i nie boją się odważnych stylizacji.

Reklama

Odkąd piosenkarka zmieniła wizerunek na bardziej ostry i wyrazisty, często pokazuje się w kreacjach, których po prostu nie można nie skomentować. Warto przy tym wspomnieć, że wokalistka ma świetną figurę i większość ubrań dobrze na niej leży. No, właśnie, większość...

W miniony weekend Natalia Kukulska pojawiła się na warszawskiej imprezie Street of Design 2011 w bardzo oryginalnej sukience w najmodniejszych w tym sezonie kolorach. Niestety, tej stylizacji nie można uznać za udaną. Krój i długość sukienki zaburzały idealne proporcje gwiazdy. Natalia Kukulska wydawała się dużo tęższa niż jest w rzeczywistości i dużo niższa. Efektu nie uratowały też wysokie buty, których fason (szeroki pasek w okolicy kostki) skracał sylwetkę.

Niestety, ta kreacja to dowód na to, że nawet najlepsza figura może wydawać się nieatrakcyjna, jeśli niewłaściwie się ją zaprezentuje. Zgadzacie się?

AKPA