Agnieszka Suchora – „odbiła” Krzysztofa Kowalewskiego – Ewie Wiśniewskiej

Ewa Wiśniewska była związana z Krzysztofem Kowalewskim 20 lat. Pewnego dnia aktorka postanowiła jednak się z nim rozstać. Dlaczego? – Nie widziałam powodu, żeby zbyt długo przymykać oko na wyjazdy Krzysztofa na kąpiele do jego nowo narodzonego dziecka – wyznała Wiśniewska, która zdawała sobie sprawę, że Kowalewski potajemnie spotykał się z młodszą od niego o 31 lat aktorką Agnieszką Suchorą.

Christina Aquilera „odbiła” Samanthę Rohnson Lindsay Lohan

Jeszcze do niedawna didżejka Samantha Ronson była wielką miłością Lindsay Lohan. Niedawno świat obiegła jednak plotka, jakoby Ronson była nową kochanką Christiny Aguilery. Mimo że panie zaczęły się spotykać, gdy didżejka była singielką, Lohan podobno wpadła w szał, gdy o tym usłyszała. I choć w tym wypadku trudno mówić o odbiciu partnerki, widać, że Lindsay wciąż pała uczuciem do Samanthy.

>>> Czytaj dalej na następnej stronie

>>> Czytaj także: Rusin szykuje nowy projekt


Hanna Lis „odbiła” Tomasza Lisa Kindze Rusin

Kiedyś Kinga Rusin i Hanna, wtedy jeszcze Smoktunowicz, przyjaźniły się. Na ślubie z Tomaszem Lisem Hania była nawet druhną Kingi. Niestety, cztery lata temu Lis i Rusin się rozwiedli. W tym samym czasie skończyła się też przyjaźń między paniami, bo Smoktunowicz związała się z Lisem. Dziś Kinga i Hanna zachowują się, jakby nigdy się nie znały.

Angelina Jolie „odbiła” Brada Pitta Jennifer Aniston

To chyba jedna z najgłośniejszych historii miłosnych z dramatem w tle. Kiedy w 2005 r. Pitt przyjął rolę w filmie „Pan i pani Smith”, jego ówczesna żona Jennifer Aniston nie sądziła, że wraz z zakończeniem zdjęć do produkcji skończy się jej małżeństwo. Powód? Brad wdał się w romans z koleżanką z planu Angeliną Jolie. Od tamtej pory minęło pięć lat. Jennifer wciąż nienawidzi Angeliny. Ta z kolei jest zazdrosna, gdy Brad pracuje na planie z pięknymi aktorkami, bo wie, że jest on podatny na wdzięki kobiet.

>>> Czytaj dalej na następnej stronie

>>> Czytaj także: Rusin szykuje nowy projekt


Maja Ostaszewska „odbiła” Michała Englerta Małgorzacie Szumowskiej

W 2001 r. reżyserka Małgorzata Szumowska została żoną operatora Michała Englerta. Kiedy w 2005 r. Englert pracował na planie filmu „Solidarność, Solidarność”, poznał Maję Ostaszewską. Między parą narodziła się tak silna więź, że Englert rozstał się z żoną. I choć Szumowska bardzo przeżyła to rozstanie, dziś przyjaźni się z byłym mężem i jego ukochaną.

Agnieszka Włodarczyk „odbiła” Jakuba Sićko Ani Wendzikowskiej

Agnieszka jak i Ania mają na koncie nie tylko pracę w serialu „Plebania”, ale również tego samego faceta – Jakuba Sićko. Najpierw biznesmen był związany z Anią. Jednak w 2003 roku, choć był jeszcze jej partnerem, pojawił się na na ślubie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka w towarzystwie Agnieszki. Później Sićko coraz częściej był widywany u boku Włodarczyk, a nie Wendzikowskiej.

>>> Czytaj także: Rusin szykuje nowy projekt