Violet córka Jennifer Garner i Bena Afflecka

Reklama

Rodzice chcą wychowywać ją z dala od Hollywood, dlatego zamieszkali nie w Kalifornii, a w Wirginii. Ale paparazzi i tak nie przepuszczą okazji, by sfotografować małą, zwłaszcza z tatą. Ten widok jest chyba solą w oku Jennifer Lopez, eks-narzeczonej Bena - to mogłaby być jej córka...

Romeo Brooklyn Cruz synowie Victorii i Davida Beckhamów

Eks-spicetka i słynny piłkarz są mistrzami autopromocji, ale zapewne woleliby, by media mniej interesowały się chłopcami. Na próżno. Każdy ich krok śledzą tłumy fotografów. Nie pomogło nawet publiczne oświadczenie, że średni syn, Romeo, cierpi na epilepsję i światła fleszy mogą wyzwolić atak choroby. Cóż, czym skorupka za młodu nasiąknie... Mali Beckhamowie na wstydliwych nie wyrosną!

Apple córka Gwyneth Paltrow

Już samo imię ma niepowszednie - Apple, czyli po polsku: jabłko. A do tego jest córką zdobywczyni Oscara. Na nic więc starania Gwyneth, by chronić córkę przed wścibskimi mediami. Zdjęcia małej Apple są w cenie, więc paparazzi tylko czyhają, by zrobić zdjęcia córce i jej mamie, np. wtedy, gdy udają się na ćwiczenia jogi. Tak, tak! Apple już od małego uczy się zdrowego trybu życia!

James Kingston syn Gwen Stefani

Zanim jeszcze skończył roczek, już obwołano go... niemowlęcą ikoną stylu. Nic dziwnego, że zawsze jest dobrze ubrany - jego mama, wokalistka zespołu "No Doubt", która z powodzeniem robi także solową karierę, jest jednocześnie projektantką mody. Potrafi więc ubrać synka zgodnie z obowiązującymi trendami. Przygotowuje już kolekcję ubranek dla dzieci - James będzie idealnym modelem!


Suri córka Toma Cruise’a i Katie Holmes

Narodziny Suri zgodnie z zasadami Kościoła scjentologicznego, do którego należy Tom, skrywała głęboka tajemnica. Do tego stopnia, że przez pół roku nikt poza rodzicami jej nie oglądał. Złośliwi twierdzą, że to dlatego, że za sesję zdjęciową dziewczynki oferowano zbyt małą sumę. Dziś mała Suri wszędzie towarzyszy rodzicom, budząc nie mniejsze zainteresowanie niż oni.

Shiloh Shiloh córki Angeliny Jolie i Brada Pitta

Adopcja Zahary i narodziny Shiloh tygodniami nie schodziły z łamów kolorowej prasy. Ich rodzice to przecież najpiękniejsza para Hollywood! Wyprawie Brada i Angeliny do Etiopii po wspólnie adoptowaną córkę towarzyszyły tłumy reporterów i fotografów. A za publikację zdjęć urodzonej w Namibii Shiloh dwa tygodniki zapłaciły w sumie ponad 10 milionów dolarów! Pieniądze Angelina i Brad przekazali na szczytne cele - zasiliły m.in. fundację opiekującą się dziećmi w Afryce.

Sean Jaydan synowie Britney Spears

Zdjęcia potomków niegdysiejszej idolki nastolatek wzbudziły sensację. I nie były to bynajmniej pozowane portrety, lecz fotki zrobione przez paparazzich. Na jednych Britney prowadzi samochód z dzieckiem na kolanach, a nie w foteliku, na innych widać, jak potyka się na niebotycznych obcasach, niemalże upuszczając malca na ziemię. W tym wypadku sława wydaje się być dość niebezpieczna...