Podział obowiązków jest, aczkolwiek ja niechętnie się dzielę. Wolę wszystko ogarniać sama. Sprawia mi to po prostu ogromną radość. W tej chwili nie pracuję i jest to czas przede wszystkim dla Hani – opowiada Dorota Gardias.

Prezenterka nie jest zmęczona opieką nad Hanią. Dziecko przesypia prawie całą noc i budzi się tylko na karmienie.

Moja Hania okazała się dzieckiem, które potrzebuje oczywiście uwagi, zwłaszcza w ciągu dnia, ponieważ pięknie się rozwija i ja staram się ten rozwój stymulować. Ale mam to szczęście, że przesypia pięknie noce. Oczywiście budzimy się tylko na karmienie i naprawdę nie narzekam na to – opowiada prezenterka.

Prezenterka pragnie pocieszyć wszystkie kobiety, które martwią się, że ich ciało nie wróciło do formy sprzed ciąży.

Gdyby nie było dietetyczki, gdyby nie było odpowiednich ćwiczeń, to gdzieś tam powrót do formy byłby trudny, trudniejszy niż jest teraz, ale on nie jest łatwy. Wymaga dużo pracy od kobiety. Chociaż znam takie panie, które tydzień po już wyglądały po prostu kwitnąco – wyjaśnia Gardias w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Dorota Gardias przyznaje, że jej figura nie jest jeszcze idealna, ale wciąż pracuje nad formą. Prezenterka korzysta także z bielizny korygującej, która maskuje przede wszystkim niedoskonałości widoczne na brzuchu.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!