Fachowcy nie tylko pomagają rodzicom w zakupach, ale także wybierają gotowe zestawy ubrań dla maluchów. Dobierają garderobę tak, żeby dziecko miało gotowe komplety na każdą okazję.

Reklama

W tej chwili już kompletuję garderobę dla dwójki dzieci, dla pięcioletniego chłopczyka i dwunastoletniej dziewczynki. Zgłosił się do mnieich tato z prośbą o pomoc, ponieważ organizuje zaręczyny "ponowne zaręczyny" i chce zrobić niespodziankę żonie, która bardzo zwraca uwagę na to, jak dzieci chodzą ubrane. Natomiast on kompletnie nie ma pojęcia – tłumaczy w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, Małgorzata Przyłęcka, stylistka.

Z pomocy fachowców korzystają także pary, które dopiero spodziewają się dziecka. W takich sytuacjach, styliści pomagają skompletować wyprawkę.

Cena takiej usługi mniej więcej zaczyna się od pięćdziesięciu złotych wzwyż. To zależy od tego, czego rodzice ode mnie oczekują. Czy chcą, żebym z nimi robiła zakupy, czy żebym zrobiła to sama – wyjaśnia stylistka.

Coraz częściej na zatrudnienie stylistów decydują się także sklepy z odzieżą dziecięcą. Dzięki temu rodzice mogą skorzystać z fachowej pomocy na miejscu, przy okazji zakupów.

Reklama

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!