"Gwyneth wie o tym, że Beyonce jest w ciąży, już od ponad miesiąca. Poradziła jej, aby codziennie rano piła wyciąg z młodych traw i nacierała brzuch olejkiem kokosowym, aby uniknąć rozstępów" - zdradziła osoba z otoczenia 38-letniej aktorki.

Reklama

Beyonce spodziewa się obecnie swojego pierwszego dziecka z mężem, raperem Jayem-Z. Paltrow, mama 7-letniej Apple i 5-letniego Mosesa z mężem Chrisem Martinem.

Gwyneth Paltrow miała też zasugerować Beyonce, aby codziennie medytowała przez godzinę i moczyła stopy w wodzie z lodem, tak by nie puchły. Paltrow podarowała też przyjaciółce zestaw kryształów energetycznych, aby zapewniły jej spokój, miłość i zdrowie.

Choć wokalistka docenia rady aktorki, podobno chwilami czuje się nimi przytłoczona. "Beyonce wie, że Gwyneth chce jej pokazać, że się o nią troszczy. Jej pomoc może być jednak czasem nieco nadmierna. Gwyneth wysyła jej paczki z ziołami i witaminami, Beyonce chce jednak przeżyć ten czas na swój sposób, robiąc to, co jej najbardziej odpowiada, a nie to, co mówią jej inni" - wyjaśniła osoba z otoczenia gwiazd.

Autorka hitu "Best Thing I Never Had" ogłosiła, że spodziewa się dziecka podczas gali rozdania nagród MTV Video Music Awards w Los Angeles 28 sierpnia. "Zawsze powtarzam, że urodzę dziecko w wieku 30 lat" - piosenkarka oznajmiła jeszcze w lipcu w programie "Piers Morgan Tonight" w telewizji CNN. Istotnie, 4 września Beyonce skończyła 30 lat.