Jej celem jest pokazanie rodzicom świata widzianego oczami dziecka, by pomóc im zadbać o zdrowy i radosny rozwój ich pociech. W domku Akademii rodzice mogą doświadczyć wyzwań świata maluszka, wchodząc na ogromny fotel, czy ucząc się chodzić przy pomocy rąk taty. Wizyta w Akademii to także niepowtarzalna okazja dla dorosłych do porozmawiania z ekspertami Instytutu Pampers, którzy doradzą i podpowiedzą, jak najlepiej wspierać rozwój dziecka na poszczególnych etapach rozwoju.

Reklama

W TYM ROKU PAMPERS ZAPRASZA DO DOMKU

W 2009 roku domek Akademii odwiedzi aż 15 miast. Rodzice będą mogli spojrzeć w nim na świat oczami dziecka pod kątem pielęgnacji skóry maluszka i doświadczyć, korzystając z porad ekspertów Instytutu Pampers, wielu fascynujących aspektów rozwoju dziecka.

Ponieważ co roku rodzice pytają, czy na trasie domku Akademii znajdzie się również ich miasto, Instytut Pampers postanowił dać w tym roku rodzicom wybór. Mieszkańcy z pięciu miast i ich okolic: Zamościa, Płocka, Rzeszowa, Tarnobrzega i Bielska-Białej, którzy chcą, żeby domek Akademii przyjechał właśnie do nich, mogą wejść na stronę Instytutu Pampers i oddać głos na swoje miasto.

Konkurs potrwa od 19 czerwca do 3 lipca. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.pampers.pl. Domek Akademii odwiedzi zwycięskie miasto w dniach 19 i 20 września, dając rodzicom niepowtarzalną okazję do zgłębienia tajników fascynującego świata dziecka.

____________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Gore-Tex uratował życie małemu chłopcu
>>> Pije ojciec, pije dziecko...
>>> Stella nie dla ubogich...