Gdzie urządzić dziecku niebanalną fetę? Jak sprawić, aby latorośl przeżyła niezapomniane chwile? Na Wasze doświadczenia związanez organizowaniem najmłodszym urodzinowych zabaw czekamy pod adresem:

anna.diduch@dziennik.pl

p

SILVER SCREEN

www.silverscreen.pl

Główną atrakcją przyjęcia jest, a jakże, seans filmowy. Wybierać można spośród pozycji granych w danym tygodniu. Dzieci dostają zestaw urodzinowy w postaci średniego popcornu i napoju. Oferta standardowa zawiera też godzinę zabaw z animatorem, tort ze świeczkami i poczęstunek. Potem rozpoczyna się zwiedzanie kina. – Największe zainteresowanie wzbudza zawsze kabina projekcyjna – opowiada Magda Guzek, organizatorka urodzin. – Goście mogą obejrzeć projektory zwykłe oraz cyfrowe. Pod koniec każdy dostaje kawałek starej taśmy filmowej na pamiątkę. Najczęściej są to klatki wycięte ze starych bajek – dodaje. Kolejnymi punktami wycieczki są sale (także te vipowskie) oraz wszystkie bary i kawiarnie znajdujące się na terenie Silver Screen. Dzieci oglądają kasy biletowe, a jeśli rodzice wyrażą zgodę, mogą nawet same przygotować sobie popcorn. Na koniec na jubilata i jego gości czeka prezent niespodzianka.

Dokładny cennik na www.silverscreen.pl/mokotow.

---

CINEMA PARK BEMOWO

ul. Powstańców Śląskich 126a

tel. 022 560 40 40

Urodziny można zorganizować na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest wykupienie seansu w jednej z interaktywnych sal kinowych. Ruchome fotele, technologia trójwymiarowego obrazu, efekty świetlne oraz muzyczne stanowią podstawę nowoczesnej filmowej rozrywki. Tę część przyjęcia urodzinowego można połączyć dowolnie z zabawami w sali Chata Małolata (dzieci do siedmiu lat, baseny z kulkami, zjeżdżalnie, książeczki, kolorowanki) lub kręgielni Hokus Pokus. Po skończonej zabawie czeka tort i drobny poczęstunek. Dziećmi opiekuje się animator. Szczegóły pod numerami telefonu 022 560 42 43 i 022 560 42 42.

---

CINEMA CITY ARKADIA

al. Jana Pawła 82

tel. 022 321 21 21

Plusem przyjęcia jest duża ilość zabaw przygotowanych przez animatora. Są to kalambury, konkursy z upominkami, zgadywanki i zabawy ruchowe by wymienić kilka. Dzieci dostają specjalny zestwa, na który składa się napój, mały popcorn i zabawka. W skład poczęstnku wchodzą też słodycze, słone paluszki i orzeszki. Po wspólnej zabawie przychodzi czas na seans filmowy. Kino dostarcza też kolorowe zaproszenia dla gości. Dodatkowe informacje na stronie www.cinema-city.pl/urodziny

---

KINOTEKA

PKiN, pl. Defilad 1

tel. 022 551 70 70

Urodziny w Kinotece to pomysł stosunkowo nowy. – Poza pokazem filmu, ogranizujemy zabawy z animatorami w naszej kawiarni. Przyjęcie może być tematycznie związane z wyświetlonym seansem – mówi Marzena Cybulska organizatorka imprez. – Przygotowujemy dmuchany plac zabaw, dekoracje, poczęstunek i oprowadzamy po operatorni – dodaje. Kinoteka dysponuje profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym, co pomaga w stworzeniu niepowtarzalnego klimatu podczas każdej zabawy. Szczegóły dotyczące organizacji przyjęć dostępne pod numerem telefonu.

---

MULTIKINO

MULTIKINO ZŁOTE TARASY

ul. Złota 59

tel. 022 2011611

MULTIKINO URSYNÓW

Al. Ken 60

tel. 022 201 17 00

Przyjęcia organizowane są cały tydzień w wyznaczonych przez kino godzinach. Gry i zabawy przygotowane przez animatorów są zawsze dostosowywane do wieku gości. Poza urodzinowym poczęstunkiem i tortem dzieci mogą obejrzeć dowolny film z aktualnego repertuaru oraz zwiedzić kino (sala projekcyjna, bar z popcornem). Na jubilata czeka prezent-niespodzianka. Multikino oferuje dodatkowo wykonanie sesji zdjęciowej, gadżety kinowe, a także przygotowanie kolorowych zaproszeń. Minimalna ilość gości to osiem osób. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.multikino.pl

p

JEŚLI URODZINY NIE W KINIE, TO GDZIE? SPRAWDŹ NASZE INNE PROPOZYCJE:

"Urodziny w Mieście Dzieci": część pierwsza >>>

''Urodziny w Mieście Dzieci'': połącz przyjemne z pożytecznym >>>