Posłanka Sawicka zjawiła się w sądzie z kartką, na której widniało oblicze agenta Tomka: "To zdjęcie potwierdza, że CBA wybrało taką osobę, która ma wszystkie cechy istotne dla mnie jako kobiety" - powiedziała posłanka. Zaciekawiło nas, jakie to cechy?

Reklama

JAK ZOSTAĆ AGENTEM DOSKONAŁYM?

Nie wierzymy, że agent Tomek to samorodny talent - naszym skromnym zdaniem pobierał lekcje u najlepszych. U kogo? Na pewno u Jamesa Bonda. Brytyjski agent 007 także zawsze był znakomicie ubrany. Nawet, gdy wisiał głową w dół nad przepaścią pełną krokodyli, dało się zauważyć niespotykany krój kołnierzyka u czyściutkiej, drogiej koszuli. Agent Tomek od Jamesa Bonda przejął też upodobanie do znakomitych samochodów - swoje ofiary woził bowiem porsche. Zazwyczaj przejażdżki kończyły się w nocnych klubach, do których dużo ciepłych uczuć żywił także agent Jej Królewskiej Mości.

Agent Tomek uczył się swojej słynnej szorstkości wobec kobiet od Jerzego Kalibabki (aka Tulipan) . Co prawda słynny uwodziciel Jerzy Kalibabka tajnym agentem nie był (chyba...), ale jego działania przez długi czas były owiane mgłą tajemnicy. Tulipan obcałowywał (i nie tylko!) namiętnie usta różnych pań, aby potem je w okrutny sposób wykorzystać i porzucić, osiągnąwszy swój cel. Agent Tomek robił podobnie: całował, uwodził, a gdy cel - w tym wypadku operacyjny - został osiągnięty, porzucał tonącą we łzach niewiastę. O podobieństwach do Tulipana świadczyć może jeszcze opinia o agencie Tomku, jaką wygłosił Michał Piróg w "Fakcie": "Według mnie to człowiek, który najwyżej może aspirować do miana nowobogackiego. Absolutnie nie był w moim typie. Później nawet prosił mnie o jakieś zaproszenie, ale wolałem się z takim burakiem nie pokazywać".

Tworzac swój zewnętrzny wizerunek agent Tomek ani chybi wzorował się na mężu Melanie Griffith. Antonio Banderas, dyżurny latin lover Ameryki, wcielił się w postać tajnego współpracownika służb specjalnych w filmie "Mali agenci" . Zniewalał tam swoją urodą - ciemne, półdługie włosy zaczesane na żel czy inne klejące paskudztwo do tyłu.Ten image zadziwiająco dobrze działa na kobiety. Zastanawiamy się, na jakie kobiety - chyba wyjątkowo nieszczęśliwe w małżeństwie i łapiące każdą nadarzającą się okazję albo kompletnie pozbawione gustu. Albo i jedno i drugie.

Żarty żartami, ale to wszystko z daleka pachnie nam "Misiem". Coś nam się zdaje, że "śliczny Tomek" to agent na miarę naszych możliwości...

__________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Agent Tomek zostaje w CBA
>>> Zobacz gwiazdy, które padły ofiarą przemocy
>>> Oto piękne gwiazdy bez cienia makijażu