PIERCE BROSNAN I KEELY SHAYE SMITH

„Nigdy więcej nie wezmę ślubu” – zarzekał się Pierce Brosnan po śmierci pierwszej żony. Trzy lata później poznał Keely Shaye Smith i uległ magii, która połączyła ich już od pierwszej randki. Keely powiedziała potem w wywiadzie: „Nie był kobieciarzem. Wręcz przeciwnie – miałam wrażenie, że jest zawstydzony uwagą, jaką poświęcały mu fanki”. Pobrali się w 2001 roku i są nierozłączni.

HUGH JACKMAN I DEBORA LEE FURNESS

Hugh Jackman jest - według magazyny "People" najseksowniejszym mężczyzną świata. A dla niego najseksowniejsza jest Debora-Lee Furness. Mimo że Hugh Jackman jest młodszy od żony o 13 lat, ich związek jest stawiany jako wzór. Bowiem – jak twierdzą fani aktora – wybrał miłość, a nie powierzchowne piękno. I wcale nie jest nieszczęśliwy z powodu, że całe życie spędzi z jedną kobietą.

BONO I ALICE HEWSON

Młodzieńczą miłość, która trwa do teraz, przeżył Bono, lider zespołu U2. Przyszłą żonę poznał w szkole Mount Temple w Dublinie. Ona miała 15 lat, on był tylko o rok starszy. „To był mój pierwszy prawdziwy chłopak” – wspominała Ali Hewson. Są razem od - UWAGA - 33 lat! To absolutny ewenement w zgniłym światku show-biznesu, a już absolutne kuriozum w świecie rocka. Co prawda Bono był kilka razy oskarżany o to, że zdradził żonę, ale wszystkie te informacje są wyssane z palca. Alice twierdzi, że zna męża lepiej, niż samą siebie.

STING I TRUDIE STYLER

Kiedy prawie 27 lat temu Sting wpadł na Trudie Styler, był jeszcze żonaty z aktorką Frances Tomelty. Jednak wystarczyło jedno spojrzenie na wysoką blondynkę i już do sądu trafił pozew rozwodowy. Ślub wzięli w 1992 roku. Mają czworo dzieci, często namiętnie się kłócą, ale po tych awanturach równie namiętnie się kochają ( i na pewno długo, bo Sting jest ponoć mistrzem seksu tantrycznego). Trudie rzuca czasami w swojego małżonka talerzami, ale on chyba właśnie za to ją najbardziej ceni!

_________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Klub gwiazd, którym się nie wiedzie
>>> 79 najsłynniejszych "gołych" okładek
>>> Jak Kasia zmieniała się w Katarzynę