NOS
Zmora niejednej kobiety, wiadomo. Azjatki chciałyby, żeby ich noski były zbliżone kształtem do europejskich. By uzyskać taki efekt, są w stanie nosić nawet takie narzędzie tortur jak Nose Up, czyli zwężacz nosa. Podobno wystarczy nawet kwadrans dziennie, by móc szybko szczycić się wymarzonym kształtem nozdrzy. Urządzenie wygląda kuriozalnie i prawdopodobnie nie działa, ale trzeba próbować, by uzyskać efekt, prawda?

WAŁECZKI TŁUSZCZU
Dla tych pań, które chciałyby pozbyć się zbędnych kilogramów, a nie maja chęci pocić sie na siłowni, idealnym rozwiązaniem maja być wyszczuplające kapcie. Na czym polega fenomen? Otóż budowa tego domowego obuwia wymusza na noszącym określona postawę ciała. To z kolei zmusza pewne partie mięśni do wytężonej pracy. Efekt? Wyszczuplone, umięśnione nogi. To chyba jedyny z azjatyckich wynalazków, który w jakimkolwiek stopniu do nas przemawia!

OKRĄGŁA BUZIA
Smukła twarz z mocno zaznaczonymi kośćmi policzkowymi to marzenie wielu kobiet. Skośnoocy szaleni wynalazcy mają na to sposób prosty i skuteczny. Proponują specjalistyczny wyszczuplacz. Jest to rodzaj rozpórki, którą należy włożyć do ust i mięśniami starać się nie dopuścić do rozciągania skóry. Dzięki takiemu treningowi mięśnie policzków wzmacniają się, a twarz szczupleje.

HOLLYWOODZKI UŚMIECH
Zamiast iść po niego do dentysty, sięgnij po… peelingujące gąbki do zębów. Pomagają usunąć osad i pozostawiają ząbki białe i błyszczące. Proces wybielania przebiega następująco: najpierw zwilżamy jamę ustna woda, potem szorujemy gąbkami. Na koniec płuczemy i cieszymy się hollywoodzkim uśmiechem… albo podrażnionymi, piekącymi dziąsłami!
____________________________________

NIE PRZEGAP:
>>> Co robi chirurg z częściami intymnymi?
>>> Oto mężczyźni, którzy poprawili urodę