Inne / ZM PhotographyShutterstock.com
Reklama

ZAMIAST MASAŻU

Cudowne majtaski działają na cellulit wytwarzanym przez siebie ciepłem, które rozbija grudki cellulitu. Działa to mniej więcej jak masaż ręczny, tylko nie trzeba wkładać w to tyle wysiłku. Kobiety, które nosiły majtki Scala Bio-Fir przez okrągły miesiąc, z przerwami na pranie, zauważyły znaczącą poprawę i zmniejszenie pomarańczowej skórki.

Poprzez zawartość specjalnych kryształków, które nagrzewają się gdy wejdą w kontakt ze skórą, poprawia się cyrkulacja krwi w brzuchu i pupie, która sprawia, że komórki tłuszczu dosłownie roztapiają się.

KLIMATYZACJA WŁĄCZONA

Nie ma obawy, że taka bielizna spowoduje jakiś dyskomfort przez swoje nagrzanie. Ciało nie poci się pod materiałem, a ciepło jest wydalane na zewnątrz, bo termo-aktywne gatki rzeczywiście działają jak klimatyzacja i przepuszczają powietrze.

TO NAPRAWDĘ DZIAŁA

Majtki cieszą się dużym powodzeniem, tym bardziej, że używające je kobiety są z efektów rzeczywiście zadowolone. W ten sposób podają wieść o cudownych majtach dalej. A w końcu z różnymi stadiami cellulitu boryka się 80-90 procent kobiet, które w zwykłe żele typu "po 3 tygodniach widoczna poprawa", od dawna już nie wierzą – więc sprzedaż idzie na łeb, na szyję.

Majtki kosztują 25 funtów i można je kupić w Wielkiej Brytanii w domu towarowym John Lewis – ale również przez Internet. Ich anty-cellulitisowe właściwości pozostają dożywotnie, bo nie znikają ani w praniu ręcznym, ani w pralce.

Testowano je zresztą na 50 kobietach, które przez 30 dni nosiły je minimum 6 godzin dziennie i testy te wyszły zadziwiająco dobrze. 4 na 5 kobiet stwierdziło, że bielizna rzeczywiście podziałała, co potwierdził niezależny ekspert zatrudniony do badania, dr. Luis Augusto Lupato Conrado z the Vale do Paraiba University w Brazylii.

Efekt osiągnięty 30-dniowym noszeniem ma się utrzymać przez rok, pod warunkiem, że kobieta regularnie ćwiczy i trzyma się nisko-tłuszczowej diety. Gdy cellulit powróci, zaleca się ponowną 30-dniową kurację i tak w kółko.

Tu kupisz cudowne majtki

______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kim jest NeoKobieta
>>> Ty też możesz mieć z tym problem
>>> Jej historia ku przestrodze

Reklama