Antycellulitowe majtki rozpropagowała jako pierwsza Bridget Jones. Okazało się, że wcale nie trzeba się ich wstydzić, a dla niektórych mogą nawet okazać się seksowne. Nawet Sienna Miller i Madonna noszą taką bieliznę, a skoro im wypada, to i wszystkim innym.

Reklama

ONI TEŻ WALCZĄ Z GRAWITACJĄ

Mężczyźni tyle nasłuchali się o właściwościach takich gatek, że sami zapragnęli zaprojektować sobie podobne. Choć panowie nie narzekają na pomarańczową skórkę, mają inne problemy w dolnych częściach.

Moda poszła teraz w dwóch kierunkach: albo dla panów lansuje się skinny jeans jak dla pań, albo kompletnie luźne szarawary.

W obu przypadkach, jest to niezwykle nieszczęśliwy zbieg okoliczności dla intymnych okolic takiego modnego pana. Wąskie jeansy powodują ucisk na genitalia, bolesne ocieranie i podrażnienie okolic narządów płciowych. Zbyt luźne z kolei wpływają na zbyt swobodny zwis i majtanie swoimi klejnotami. Dobranie odpowiedniej bielizny, która może tym kłopotom zapobiec, graniczyło do tej pory z cudem.

KLEJNOTY JAK W SEJFIE

Dlatego od sierpnia brytyjski dom handlowy Selfridges zacznie sprzedawać nowy wynalazek, Equmen, który ma być męską odpowiedzią na Spanxy, majtki, które zmieniły sflaczałe kobiece uda w sprężyste maszyny.

Dzięki temu panowie będą mogli utrzymać swoje trzęsące się lub flaczejące klejnoty w odpowiednim miejscu. Specjalna technologia sprężania ma utrzymać je na miejscu i zapobiec prawu grawitacji, podobno ma też pomóc cofnąć katastrofę, która już się przydarzyła.

Jeśli pamiętacie, trzęsące się pośladki pewnego starszego kochanka Samanthy z jednego z odcinków "Seksu w wielkim mieście", wydacie te 35-37 funtów z przyjemnością.

Oprócz widocznych zalet majtek, Equmen pozwoli także utrzymać właściwą temperaturę w okolicy krocza oraz zapewni odpowiednie ułożenie penisa i moszny – wszystko będzie więc pod doskonałą kontrolą. W takim przyjemnym gniazdku nie będzie trzeba martwić się o ucisk na jądra, który niekiedy, przy intensywnym noszeniu zbyt ciasnych spodni może zaowocować tymczasowymi problemami z erekcją.

czytaj dalej...MĘSKA DBAŁOŚĆ O FORMĘ

Equmen to kontynuacja nowoczesnego dbania o męskie ciało. Kilka miesięcy temu do sklepów trafiły specjalne kamizelki, zwane męskimi gorsetami, które miały pomóc panom dbać o ich brzuchy i okolice talii. Jeśli nie chce się zrezygnować z piwa, trzeba niestety walczyć z oponkami innymi sposobami.

Innym pomysłem są męskie legginsy, które w tym roku pojawiły się w sprzedaży. Na razie nie cieszą się jeszcze zbyt dużym zainteresowaniem, bo za bardzo przypominają wstydliwe kalesony, jednak David Walker Smith, dyrektor działu męskiego w Selfridges, uważa, ze "megginsy", szczególnie projektu Alexandra McQueena czy Martina Margieli, mają szanse na sukces.

Oprócz Equmen, o męskie narządy płciowe dbają też Calvin Klein, który znany jest z produkowania majtek na najwyższym poziomie (grawitacji).

Tu kupisz antygrawitacyjne majtki

________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Dom mody Chanel zatrudnił skandalistkę!
>>> Wyrocznia mody popełniła modową gafę
>>> Oprócz błękitnego nieba...