Macy Gray, a właściwie Natalie Renee McIntyre, to jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek na świecie. Jej fani i fanki z pewnością nie mogą doczekać się 6 września.

LUKSUSOWA

Ale Macy to nie tylko oryginalne brzmienie, ale również oryginalny styl ubierania się. Jak przeczytaliśmy w "InStyle", gwiazda kocha luksus i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wybiera najlepsze hotele, jeździ najlepszymi autami, kupuje tylko markowe ubrania i dodatki. W jej garderobie można znaleźć pokaźną kolekcję torebek Louis Vuitton.

NIEPOWTARZALNA

Jak sama podkreśla, jej strój sceniczny ma wiele wspólnego z jej muzyką. Inspirujące brzmienia inspirują Macy również przy doborze ubrań. Próżno jednak szukać butików, w których zaopatruje się wokalistka. Wszystkie jej ubrania szyje krawcowa z Norwegii, Leila Hashi.

Prywatna krawcowa to z pewnością duża ulga dla kogoś, kto nie znosi zakupów - a tak właśnie jest w przypadku Gray. Jednak przy doborze garderoby nie zdaje się tylko na siebie. To profesjonalna stylistka dobierze strój, w którym Macy wystąpi w Warszawie. Na poprzednim jej koncercie można było ją podziwiać w długiej, czarnej sukience. Jak wyznaje gwiazda - "to droga rzecz, z klasą". Zapewne nie w taniej kracji wystąpi także w Polsce.

NATURALNA

Macy to stuprocentowa kobieta, choć żeby zobaczyć ją w szpilkach, trzeba nie lada szczęścia. Ceni sobie wygodne ciuchy zarówno na scenie, jak i w prywatynym życiu. Stawia także na naturalność w pielęgnacji ciała. Jak czytamy w miesięczniku: stosuje preparaty tylko i wyłącznie przepisywane przez dermatologa.

____________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Najwięksi projektanci w tańszej wersji
>>> W czym Dodę nosi po świecie
>>> Oto najseksowniejsze blondynki na świecie