Nie nazywajmy ich brzydulami, bo wcale nimi nie są. Każda z gwiazd prezentuje swój własny, oryginalny typ urody i niepowtarzalny styl.

Lady GaGa

Nie ma dnia, ba - czasem nawet godziny, by portale plotkarskie nie wspomniały o tej ekscentrycznej wokalistce. Lady GaGa ma teraz swoje pięć minut i ciężko pracuje, by mieć kolejne dziesięć. Nie dysponuje powalającą urodą, ale ma w sobie coś magnetycznego: to osobowość. Nikt nie ubiera się tak, jak ona, nikt nie prowokuje tak, jak ona... Vive la GaGa!

Agata Buzek

Córka byłego premiera jest utalentowaną aktorką, ale złośliwcy zdają się tego nie dostrzegać. Widzą ostrość rysów, chudość sylwetki... Przypomij sobie jednak rolę Agaty w "Teraz albo nigdy". Stanowcza, kolorowa osobowość i rozwiany włos tworzyły niezapomnianą całość. I co tu dużo mówić - fascynującą wielu mężczyzn.


PJ Harvey

Nie jest klasyczną pięknością, ale szaleje za nią wielu panów, a zwłaszcza jej fanów. PJ ma na swoim koncie wiele wspaniałych dokonań muzycznych, w których słychać jej nieszablonową osobowość. Anna Mucha zwykła mawiać, że najseksowniejszą częścią jej ciała jest mózg. To samo można powiedzieć o PJ.

Tilda Swinton

Muza, arystokratka, ekscentryczka, aktorka, intelektualistka - te wszystkie określenia dotyczą jednej osoby. Tilda jest niezwykła pod każdym względem. Na ile oryginalna uroda pomaga jej w prowadzeniu tak niezwykłego życia? Mamy wrażenie, że je determinuje, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Sarah Jessica Parker

Wychudzona (podobno pilnuje, by nie mieć na ciele ani grama tłuszczu), z krzywymi nogami i tzw. końską twarzą aktorka podbiła serca milionów kobiet i mężczyzn rolą przeuroczej Carrie w "Seksie w wielki mieście". Stała się ikoną mody i urody. Czy koniecznie trzeba być foremną kobietką o wydętych ustach, by stać się symbolem ? Nie. I bardzo dobrze!

Hanna Śleszyńska

Jest sympatyczna i utalentowana. Lubimy jej rolę i przez ich pryzmat ciepło myślimy o niej samej. Hanna Śleszyńska jest dowodem na to, że nie będąc klasyczną pięknością można zyskać wielkie uznanie publiczności. Ma to coś, czego prożno szukać u innych, o niebo piękniejszych aktorek.

Bjork

Drobniutka kobietka z zimnej Islandii zawojowała serca fanów swoim śpiewem. Jej głos niesie ogromną dawkę emocji. Björk Guðmundsdóttir (bo tak się w rzeczywistości nazywa) nie da się pomylić z żadną inną artystką. A niebanalna uroda tylko podkreśla oryginalność jej tworczości.

______________________

NIE PRZEGAP:

>>> To ona jest różą tego sezonu
>>> Victoria Beckham podrabia samą siebie
>>> Katie Holmes projektuje. Co na to mąż?