Okazało się, że ponętne piersi MM bez odpowiedniego wsparcia nie były aż tak duże. Hollywoodzka gwiazda z powodzeniem dodawała sobie objętości w strategicznych rejonach specjalnie skonstruowanym biustonoszem. Kształtem przypominał klasyczną balkonetkę, każda z piersi objęta była specjalnymi pasami podtrzymującymi, a miseczki wypełniono specjalnymi poduszkami wypychającymi. Podobno aktorka miała go na sobie podczas kręcenia słynnych scen w białej sukni, którą podwiewał niesforny wiatr.

Teraz biustonosz można kupić na aukcji. Richard Davie z International Autograph Auctions powiedział:
"Biustonosz wygląda na pierwszy rzut oka na skomplikowaną konstrukcję, składa się z czterech miseczek - to taki wczesny Wonderbra. W środku znajduje się specjalna ukryta miseczka wzmacniająca. Na zewnątrz zaś jest większa miseczka wysunięta około jednego cala do przodu. Dzięki niej klatka piersiowa Marilyn wyglądała okazalej" - tłumaczy.

Projektantka bielizny typu vintage - zwanej Fling - Katie Halford mówi, że staniki tego typu nosiły często tancerki burleskowe:
"Te biustonosze były właściwie niewidoczne pod ubraniem, idealnie nadawały się do sukienek typu halter-neck. Dokładnie takich, jak słynna biała kreacja z filmu >>Słomiany wdowiec<<"

Reklama

Dom aukcyjny oczekuje, że bielizna wraz z pończochami symbolu seksu od Diora osiągnie cenę 2000 funtów.
_________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Najpiękniejsza kobieta świata nie ma piersi
>>> Karmisz piersią? Dobierz sobie... karmnik
>>> Zobacz najpiękniejsze kobiety wszech czasów