Im więcej rewelacji wychodzi na jaw, tym mniej jesteśmy zaszokowani. Jej polityka zdradzania swoich sekretów w końcu dojdzie do ściany – a wtedy muzyka będzie musiała obronić się sama. Choć GaGa wzoruje się na Madonnie, nie wiadomo czy uda jej się podgrzewać publikę przez ponad 30 lat jak królowa pop.

KOCHA KOBIECE CIAŁA

Choć o tym, że Lady GaGa wkracza powoli w sferę ikoniczną świadczy fakt, że na okładkę czerwcowego "Rolling Stone’a" sfotografował ją David LaChapelle, a ten wybiera sobie tylko najbardziej ciekawe osobowości z panteonu gwiazd.

W wywiadzie GaGa potwierdza co już słyszeliśmy – jest biseksualna – ale wyjaśnia też dziennikarzowi, że jej fascynacja kobietami jest czysto fizyczna. Przyznaje również, że ten aspekt jej osobowości był od zawsze problemem dla jej kolejnych chłopaków – czuli się po prostu z nią niezręcznie.

I co właściwie znaczy, że kobiety pociągają ją tylko fizycznie? Lubi na nie patrzeć, dotykać, czy zaliczyć i zostawić po jednym razie? Tego GaGa już nie wyjaśnia. Może dowiemy się w następnym odcinku kreowanego przez nią serialu .