SPOJRZENIE - dla kobiet kontakt wzrokowy to podstawa. Jeśli mężczyzna cię interesuje, chcesz patrzeć mu w oczy. Gdy unikasz kontaktu wzrokowego z nim - lepiej, by dał sobie spokój - szkoda jego czasu.

DŁONIE - eksponowanie otwartych dłoni, a zwłaszcza nadgarstków, chwytanie się za łokcie to sygnał, że mamy ochotę na flirt.

KOLANA I BIODRA- dama zazwyczaj siada ze złączonymi kolanami lub nogą założoną na nogę. Kiedy jednak rozmawia z mężczyzną, który jej się podoba, delikatnie rozchyla kolana. Podczas rozmowy na stojąco znakiem informującym, że kobieta jest swoim rozmówcą zainteresowana, jest ruch bioder skierowany ku mężczyźnie.

POTOK SŁÓW - niekończące się opowieści co bardziej ekstrawertycznych pań mogą przestraszyć najbardziej wytrwałych adoratorów. Jednak taki słowotok to dobry znak - kobieta wyrzuci z siebie nieskończenie długą relację tego, co ją ostatnio spotkało tylko przed osobą, którą ceni i chce w jej towarzystwie spędzać czas.

CO CHCEMY USŁYSZEĆ - kiedy mężczyzna mówi "jest zimno", ma na myśli to, że temperatura jest niska. Jednak te same słowa w ustach kobiety często oznaczają "przytul mnie". Gdy pytasz mężczyznę, jak wyglądasz w nowej sukience, z pewnością nie oczekujesz odpowiedzi "ok", a raczej dogłębnej analizy kroju, koloru, jakości materiału i wykończeń - w tego typu kwestiach kochamy szczegóły.

KŁAMSTWA - kobiety są mistrzyniami wykrywania kłamstw i ukrywania prawdy. Doskonale odczytujemy wszelkie gesty, nawet najdrobniejsze zmiany tonu głosu. Dlatego naprawdę niełatwo omamić nas nieprawdą. Same kłamiemy rzadziej niż mężczyźni, ale kiedy nam się zdarza - robimy to po mistrzowsku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>>> Miłość w trybie online nie tylko dla frustratów
>>> Zajrzyj do wnętrza Ewy Gawryluk
>>> Pocałunek to dzieło sztuki
>>> Od rozkoszy do oświecenia