1. Jeśli serdeczny palec mężczyzny jest dłuższy od wskazującego, najprawdopodobniej jest to mężczyzna, który ma wysoki poziom testosteronu, a to oznacza, że ma również większy popęd seksualny! Patrz więc nowo poznanym facetom na ręce i to nie tylko po to, by przekonać się o ich uczciowści…

Reklama

2. Około 25 proc. mężczyzn twierdzi, że kłamstwo jest całkowicie w porządku, jeśli dzięki niemu unika się zranienia czyichś uczuć. Ciekawe, co z poinformowaniem o zdradzie?

3. 1/3 mężczyzn nigdy nie wykasowuje z komórki telefonów swoich byłych narzeczonych. Co gorsze, bardzo wielu z nich przyznaje, że robią to na wszelki wypadek, gdyby nagle poczuli się samotni… Co za tupet!

4. Prawie 1/4 mężczyzn twierdzi, że nie ma kompleksów na punkcie swojego ciała. Hmm.Ciekawe. Chyba nie mają luster…

5. Większość mężczyzn deklaruje, że ma zamiar wziąć ślub między 26. a 30. rokiem życia. To może być prawda. Szkoda tylko, że nie zadeklarowali, kiedy zamierzają dorosnąć.

6. Połowa mężczyzn nie chce się żenić, póki nie kupi mieszkania, a 40 proc. chce poczekać z tym doniosłym wydarzeniem do momentu, gdy będzie ich stać na porządne wesele. Zastaw się, a postaw się?

Reklama

7. 19 proc. facetów pozostających w stałych związkach marzy, by chociaż raz wyjechać na wakacje bez swojej dziewczyny lub żony. Naszym zdaniem to są mocno zaniżone dane!

8. 3/4 facetów deklaruje, że umówi się na drugą randkę z dziewczyną, która na pierwszym spotkaniu się śmiała i była pozytywnie nastawiona do życia. Na pewno wydaje się im, że to było z ich powodu.

9. Szukasz narzeczonego? Odwiedź targi motoryzacyjne, sklepy z komiksami albo knajpy, w których gra się w bilard. Tam snują się całe stada singlowych samców. Tylko pytanie, czy to aby ci najlepsi.

10. UWAGA! NAJWAŻNIEJSZE! Facetom podobają się kobiety o 20 proc. grubsze niż te, o których ty myślisz, że im się podobają. Więc nie Jolie, a raczej Winslet…

11. 95 proc. facetów lubi, gdy to my pierwsze ich podrywamy. Wygodnictwo to jednak potworna wada.

12. Tylko 1/4 facetów twierdzi, że gdy biorą telefon do kobiety, to na pewno do niej oddzwonią. Powinnyśmy więc skakać z radości, że w ogóle ten numer biorą.

13. Aż 32 proc. mężczyzn nie mówi kobietom o tym, co się dzieje w ich pracy. A może nie ma po prostu o czym mówić?

14. 1/3 mężczyzn ma kłopoty z opłacaniem na czas domowych rachunków. A potem pretensja do kobiet, tak?

15. I na koniec dobra wiadomość: tylko 13 proc. z nich opowiada swoim kolegom o własnym życiu seksualnym. To może znaczyć też, że tylko 13 procent je w ogóle miewa.

Złośliwe? Może trochę, ale przecież to wszystko szczera prawda! Wszak dowiedli tego naukowcy... nie my.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

>>> Penisy są jak płatki śniegu
>>> Pokrętne drogi męskich myśli
>>> "W Polsce nie ma faceta na poziomie Angeli Merkel"
>>> Czy lubisz patrzeć, jak on robi to z inną kobietą
>>> Smak miłości francuskiej
>>> Tych rzeczy nigdy nie rób mu w łóżku