Depilacja okolic bikini jest tak popularna jak depilacja nóg, czy pach. Tutaj jednak sprawa nie jest prosta, nie zawsze chodzi po prostu o usunięcie włosów. Niektóre kobiety usuwają minimum owłosienia tak, by nie było go widać po założeniu kostiumu kąpielowego. Inne wolą idealnie gładką skórę. Coraz popularniejszym pomysłem są też intymne fryzury.

Reklama

Depilacja miejsc intymnych jest trendy - to pewne. Ideałem jest skóra idealnie gładka, bez ani jednego włoska. No, chyba że pozostawieniu włosków towarzyszył ciekawy pomysł... Wiele kobiet, które depilują się pod prysznicem pozostawia sobie cieniutki pasek włosków, bo to najbardziej podnieca ich mężczyzn.

Dla figlarnych

Pozostawienie paseczka włosów nie jest trudne. Ale gwiazdka, serduszko, czy kwiatek to już wyzwanie. Podjęcie go może być dobrą zabawą dla ciebie i partnera - jeśli to jemu powierzysz zadanie wykonania "fryzury". Za efekty artystyczne nie ręczymy, ale udana zabawa jest gwarantowana!

Dla profesjonalistek
Nie satysfakcjonują cię amatorskie działania twoje lub ukochanego? Możesz zwrócić się do profesjonalistów. Fryzury miejsc intymnych coraz częściej trafiają do ofert salonów kosmetycznych. Poza kształtem pozostawionego owłosienia możesz zdecydować się również na nowy kolor. Wykonanie wzorku i nałożenie kolorowej farby to koszt około 150 zł.


Dla radykalnych

Jeśli nie kręcą cię intymne fryzury i chcesz raz na zawsze zapomnieć o owłosieniu, możesz zdecydować się na depilację laserową. Bolesna i czasochłonna elektroliza na szczęście odchodzi w zapomnienie. Współcześnie używane lasery działają bezboleśnie. Niestety depilacja laserowa nie jest tania - jeden zabieg kosztuje około 400 zł., a czasem trzeba ich wykonać około trzech. Ale za to efekt jest trwały!

Które rozwiązanie jest najlepsze? Wybór intymnej fryzury to indywidualna sprawa - do skromnej i nieśmiałej dziewczyny raczej nie pasuje gwiazdka w odcieniu oberżyny. A przede wszystkim warto wybrać rozwiązanie, z którym będziesz czuła się swobodnie i sexy!