Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Reni Jusis i Tomek Makowiecki, Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski - śluby tych par pojawiały się w mediach w ciągu ostatnich miesięcy. Sporo ich było, trzeba przyznać.

Reklama

Agustin Egurrola nie chce dołączyć do tego grona. Juror "You Can Dance" wyznał jednemu z kolorowych pism, że nie chce składać przysięgi przed całym światem, a tylko przed ukochaną. Tancerz i jego narzeczona, Nina Tyrka tworzą bardzo udaną parę. Na świat niedawno przyszła ich córeczka, Carmen. Nic dziwnego, że nie potrzebują rozgłosu, by czuć się szczęśliwymi.

Gwiazdy często sprzedają zdjęcia ze ślubu do kolorowych gazet. Weteranem jest tu Michał Wiśniewski, ostatnio w dwutygodniku Viva! mieliśmy też fotorelację ślubną Małgorzaty Kożuchowskiej. Poza tym pojawia się praktyka zarabiania na ślubach i przekazywania zysków na cele charytatywne. Za takie zachowanie wielkie brawa należą się Kasi Cichopek i Marcinowi Hakielowi - pieniądze, które otrzymali za sprzedaż ślubnych zdjęć nie trafiły na ich prywatne konto. Całkowity zysk został przeznaczony na leczenie dzieci chorych na raka. Trudno się jednak dziwić Agustinowi, że marzy o kameralnej uroczystości w gronie kilku najbliższych osób.

Niestety, gwiazdy nie zawsze mają wybór. Małgorzata Socha również nie chciała błysku fleszy i rozgłosu w chwili wypowiadania sakramentalnego tak, dlatego nie zgodziła się na sesję ślubną dla żadnej z gazet. Niestety, ktoś z gości sprzedał zdjęcia, które ukazały się w jednym z tabloidów.

Trzymamy kciuki za udaną uroczystość ślubną Agustina i Niny. Parze życzymy, by zdjęcia zrobione im tego dnia trafiły tylko do rodzinnych albumów!