Inne
Reklama
Inne

Podczas weekendowego koncertu w Toronto Katy Perry zafundowała fanom dodatkową dawkę emocji. Wymachując rękami, stanęła nagle przed nimi z całkowicie nagimi piersiami. Wszystko odbyło się niby przypadkiem - piosenkarce zsunęła się po prostu biała sukienka bez ramiączek. Perry jest jednak znana z ekshibicjonistycznych skłonności, a do kontrolowanego wypadku mogła ją zachęcić nadchodząca licytacja odlewu jej biustu. Piosenkarka wystawiła odlew na aukcję charytatywnej organizacji, która walczy z rakiem piersi.

Jeśli incydent z koncertu rzeczywiście miał pomóc w podbiciu ceny, to raczej mógł zrobić więcej złego niż dobrego. Gwiazda nie zwróciła uwagi, że światło pada na nią akurat z góry i piersi wyglądają wtedy nieatrakcyjnie.

Odlew piersi gwiazdy wygląda już lepiej. Zostanie jeszcze pomalowany przez chłopaka Perry, frontmana zespołu Gym Class heroes, Travisa McCoya. Organizacja zbierająca pieniądze na walkę z rakiem piersi "Keep A Breast Foundation's" sprzeda ją na aukcji 26 listopada.

Na licytacji będą dostępne także inne odlewy kobiecych piersi. Nie tylko sławnych, również anonimowych. Zobaczymy piersi podwodne, w gorsecie, z głowami meduzy i sportretowane jako najważniejsze planety w Układzie Słonecznym.