Inne
Reklama

Słynąca z rozrywkowego trybu życia aktoreczka została twarzą kampanii Visa Swap 2008. Na zdjęciach promocyjnych możemy ją podziwiać siedzącą w stercie ubrań lub ubraną jedynie w marynarkę seksownie odsłaniającą jej biust.

Celem akcji jest zachęcanie ludzi do etycznej mody. Co to takiego? Między innymi noszenie ubrań, butów i torebek z drugiej ręki. Bo jak przekonuje Lindsay, nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy, by wyglądać modnie. Wystarczą dobre chęci i dusza szperacza. Na pchlich targach można bowiem znaleźć najlepsze ciuchy. Do kupowania używanych ubrań przyznaje się nie tylko Lindsay, ale również Sienna Miller, Mischa Burton i Kate Moss.

Uwieńczeniem akcji będzie trzytygodniowy wielki targ na Covent Garden w Londynie, który rozpocznie się 21 czerwca. Będzie można tam przynieść swoje stare ubranie i uzyskać cenne punkty, które zaś będzie można wymienić na upatrzone rzeczy przyniesione przez inne uczestniczki i uczestników imprezy. Wytrawne poszukiwaczki modowych perełek mają szansę na wyszperanie szpilek Jimmiego Choo lub żakieciku Dolce & Gabanna.