Anna Piszczałka, Aleksandra Kuligowska i Paulina Papierska - najpierw na castingach pokonały tysiące rywalek, potem przebrnęły przez wszystkie etapy programu, by w końcu znaleźć się w finale. A ten, zorganizowany z wielkim przepychem, przypominał festiwal pochwał. Z ocen jury trudno było wywnioskować, która z dziewcząt ma największe szanse na zwycięstwo i karierę w świecie mody. Wszystkie są piękne, mają fantastyczne figury, a na zdjęciach prezentują się coraz pewniej.

Reklama

Jednak Ania, która w finale zgromadziła najmniej głosów widzów, odpadła z rywalizacji tuż przed ścisłym. Decyzję publiczności przyjęła spokojnie, choć nie udało się powstrzymać łez. "Jesteś gotowa a wybiegi, jesteś wspaniała i już jesteś modelką" - pocieszała ją wzruszona Joanna Krupa.

Program prowadziła właśnie Krupa, która przewodniczyła obradom jury przez całą edycję. Tym razem towarzyszył jej Bartosz Węglarczyk. Dziewczyny prezentowały się w wielu różnych strojach, a jurorzy oceniali kolejne zdjęcia, m.in. z sesji podwodnej czy reklamy kosmetyków. W studiu pojawiła się najbardziej znana polska top modelka, Anja Rubik. Byli także bliscy finalistek.