Zdarzają się jej coraz częściej ubraniowe wpadki, gdy zakłada stroje nieodpowiednie do jej wieku. Wszystko podobno dlatego, że Sharon za wszelką cenę chce zatrzymać upływ czasu. Dlatego non stop jest na bardzo restrykcyjnej diecie. Wiadomo, że z wiekiem przemiana materii zwalnia, ale Sharon nie ma zamiaru pozwolić swojemu organizmowi na odpoczynek.

Reklama

JEŚĆ MNIEJ I WYGLĄDAĆ MŁODO

Skoro wolniej trawi, to będzie jadła mniej, postanowiła aktorka. W ten sposób doprowadziła do tego, że jest na granicy kompletnego wychudzenia i odwodnienia organizmu. Na dodatek nie oszczędza się przed słońcem – jej ostatnie zdjęcia pokazują, że Sharon opala się bez umiaru, co jeszcze podkreśla jej kościstość.

Niedawno aktorka jako dowód na zwycięską walkę z wiekiem pokazała się topless na okładce "Paris Match". W wywiadzie dla pisma pytała: "Czy jest jakiś konkretny wiek, w którym powinno się powstrzymać od pokazywania swojego ciała? Jeśli kogoś te zdjęcia zaszokują, to powinna to być dla niego refleksja na temat postrzegania własnego wieku" – rzekła Sharon o fotkach, na których ma na sobie tylko szpilki.

To ciekawe słowa, biorąc pod uwagę, że Sharon ma już obsesję na punkcie swej wagi. Dodajmy, że aktorka właśnie kończy 51 lat i jak twierdzi – "w jej życiu nic to nie zmienia". No, może poza dietą…

_________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> To ósmy cud świata czy oszustwo?
>>> Markowe kosmetyki tanio i bez ściemy
>>> Od ładnej ekspedientki sukienki nie kupię!