Ashlee podobno ma problemy w związku ze Petem Wentzem, muzykiem Fall Out Boy, z którym spotyka się od lat. Mają małego, 10-miesięcznego synka Bronxa, jednak dziecko nie naprawi związku, jeśli już drży on w posadach.

>>> Jessica też ma problem z alkoholem

Kilka tygodni temu, Simpsonówna urządziła Pete’owi karczemną awanturę z powodu jego byłej dziewczyny, Michelle Trachtenberg, której przy okazji też dostało się parę obelg. Simpson była zazdrosna i pod wpływem alkoholu, potem przeprosiła za swoje zachowanie.

CZY TO JUŻ CZAS NA TERAPIĘ?

Po raz drugi hamulce puściły jej w ten weekend, w Chicago, gdzie w jednym z klubów Pete dawał dj-ski wystep. Poszło o to, że Ashlee spiła się i chciała iść do hotelu. Pete był w trakcie setu i nie zamierzał opuszczać decku. Wtedy Ashlee wpadła w furię, zaczęła go obrażać i krzyczeć – a wszystko przy patrzącej publiczności. Po zrobieniu sceny, w końcu para wyszła.

Świadkowie mówią, że Ashlee była ewidentnie pijana i zachowywała się jak rozpuszczone dziecko. Gdy ktoś próbował zrobić im zdjęcie, dogoniła go i kazała wymazać je z aparatu.

Na Twitterze Ashlee wszystkiemu zaprzecza i odpisuje krytykującemu ją Perezowi Hiltonowi, że ich "miłość jest niesamowita". Ciekawe czy Pete dalej myśli tak samo?

___________________________

NIE PRZEGAP;

>>> Dorosła sesja młodej gwiazdki
>>> Kiedy gwiazdy straciły swoje dziewictwo?
>>> Oto gwiazdorski przegląd małych piersi