W jednym z internetowych sklepów znalazłyśmy coś, co powinno cię i rozbawić, i zaciekawić jednocześnie. To, jak można przeczytać na stronie internetowej, pierwszy w historii kompletny zestaw do tańca na rurze. Zgodnie stwierdziłyśmy, że to absolutny hit

Reklama

Choć zestaw nie jest najtańszy - kosztuje 249 zł - to nie mamy wątpliwości, że to bardzo dobra inwestycja zarówno we własne zdrowie, w urozmaicenie życia erotycznego, jak i organizację wystrzałowych imprez towarzyskich.

Całość zestawu jest estetycznie spakowana w tubę (możesz więc nosić zestaw ze sobą na przyjęcia). Sama rura jest teleskopowa i pokryta chromem. W skład zestawu wchodzi także pomocna ulotka zawierająca kilka porad, różowa podwiązka oraz plik sztucznych banknotów dziesięciofuntowych.
W rurę wbudowana jest sprężyna, tak że urządzenie może rozkładać się do wysokości 2,5 metra (nie nadaje się jednak do sufitów wyższych niż 2,5 metra i tych podwieszanych) i nie potrzebuje żadnych wiertarek ani śrubek do zamocowania.

Ale UWAGA: nie jest to profesjonalna rura do tańca erotycznego, dlatego producenci ostrzegają, że może nie wytrzymać każdego ciężaru ciała. Jeśli jesteś zainteresowana, by ją kupić lub doczytać szczegóły - koniecznie zajrzyj TUTAJ

_____________________________________________________

POLECAMY:

>>> Takiego stojaka na noże jeszcze nie widziałaś
>>> Ręcznik dla Playboya? Musisz to znieść z godnością
>>> Zobacz szowinistyczny zestaw mebli